Prezentacje

Z dala od zgiełku - Mazowsze Medi SPA

Z dala od zgiełku - Mazowsze Medi SPA

Wyobraź sobie taras z widokiem na góry Beskidu Śląskiego, z dala od zgiełku, gdzie można zaczerpnąć głęboko powietrza i wypocząć dokładnie tak, jak lubisz...

Firma: Mazowsze Medi Spa
Chińska medycyna w starciu z nowotworami

Chińska medycyna w starciu z nowotworami

Warto wykorzystać Mądrość Wschodu, by skutecznie pokonać raka. Dzięki wyjątkowym grzybom Ganoderma lucidum, który może pomóc wzmocnić odporność osłabionego chorobą organizmu.

Firma: Beijing Tong Ren Tang Poland Sp. z o.o.
Ozon - recepta na zdrowie

Ozon - recepta na zdrowie

Znasz ten zapach po burzy? Taki świeży, lekko drażniący nos? Tak pachnie ozon. Gaz, który wypełnia stratosferę okazuje się być sprzymierzeńcem człowieka nie tylko jako niewidzialna tarcza przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Firma: Onkomed Sp. z o.o.
Mind master - doładuj energię!

Mind master - doładuj energię!

Jeśli chcesz stale tryskać energią i radością życia, nie zapominaj o odpowiedniej dawce witamin!

Firma: LR Health & Beauty Systems Sp. z o. o.
GET SLIM CLUB odchudza Polki

GET SLIM CLUB odchudza Polki

System Get Slim Club wystartował zaledwie rok temu, a już bije rekordy popularności, zwłaszcza wśród kobiet. Ambasadorką klubu jest prezenterka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna. Sprawdź, na czym polega program, dzięki któremu schudło już ponad 3 tys. osób.

Zielono mi, czyli bądź zdrów z algami!

Zielono mi, czyli bądź zdrów z algami!

Niepozorne wodorosty mogą pomóc nie tylko wyżywić ludzkość, ale również wyleczyć ją z wielu schorzeń

Firma: kenayAG

Raport specjalny

Czas na detoks

Czas na detoks

Opieka medyczna

Warte polecenia

Obecnie z każdej strony otaczają nas reklamy, które mają nas przekonać do kupowania różnych produktów oraz do wybierania produktów konkretnych firm. W tym gąszczu informacji często się gubimy i zastanawiamy, co wybrać. Z pewnością warto wybierać produkty z polecania znajomych - możemy wtedy mieć pewność, że są to rzeczy sprawdzone.

W naszym dziale Prezentacje i promocje będziemy przedstawiać produkty i firmy, które naszym zdaniem warte są polecenia. Oprócz tego będziemy tutaj przedstawiać rozwiązania i naturalne sposoby na wiele dolegliwości, które obecnie są leczone przy użyciu farmaceutyków.

W dziale Prezentacje i promocje można między innymi przeczytać o oczyszczaniu organizmu w walce z alergią, a także o tym, dlaczego warto spożywać jagody, nazywane również pokarmem młodości. Zawierają one bowiem Pterostylben i resweratrol, które chronią mózg i układ krążenia, działają przeciwzapalnie, a także wspomagają rozwój tkanki mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej.

Naturalna opieka medyczna

Opieka medyczna, to także medycyna naturalna, zwana również konwencjonalną. Coraz więcej osób sięga do natury w momencie radzenia sobie z różnymi problemami. W tym dziale warto zapoznać się z artykułem "Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?', który pokazuje zalety leczenia biorezonansem oraz wskazuje na konieczność leczenia chorób pasożytniczych, które występują u wielu osób, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. W wielu przypadkach choroby pasożytnicze należy leczyć, gdyż mają wpływ na cały organizm człowieka.