Prezentacje

Woda, która leczy

Woda, która leczy

Wykorzystaj urlop i oczyść ciało z toksyn za pomocą jonizowanej wody alkalicznej!

Firma: GREKOS
Diagnostyka termowizyjna - nowy sposób na wykrycie chorób

Diagnostyka termowizyjna - nowy sposób na wykrycie chorób

Przyszłość medycyny należy do termografii badającej rozkład ciepła na ludzkim ciele. Specjalna kamera termowizyjna pozwala ustalić, w którym miejscu znajdują się chore tkanki.

Firma: Enso Electronics sp. z o.o.
Siarka niezbędna dla zdrowia

Siarka niezbędna dla zdrowia

Występuje we wszystkich tkankach ludzkiego organizmu. Wpływa na nasze funkcjonowanie, począwszy od mózgu, przez układ pokarmowy, stawy, aż po kondycję skóry i paznokci.

Firma: Sufrin
Masaż rezonansowy - rewolucja w leczeniu układu ruchu

Masaż rezonansowy - rewolucja w leczeniu układu ruchu

Platforma masująca za pomocą harmonijnych drgań sprawi, że nasze mięśnie i organy wewnętrzne będą działały prawidłowo.

Koenzym Q10 naprawia stan dziąseł!

Koenzym Q10 naprawia stan dziąseł!

Najnowsze badania wykazały, że koenzym Q10 nie tylko powstrzymuje proces starzenia, ale także korzystnie wpływa na stan dziąseł i zapobiega paradontozie.

Firma: Storkpharm Sp z o.o.
Woda jonizowana opóźnia proces starzenia?

Woda jonizowana opóźnia proces starzenia?

Większość z nas wie, jak ważna dla organizmu człowieka i zdrowia jest woda. Ważne jest także picie wody odpowiedniej jakości, dlatego szczególnie starannie ją wybieramy. Ale wody zjonizowanej w sklepie nie kupimy!

Firma: GREKOS

Raport specjalny

Czas na detoks

Czas na detoks

Opieka medyczna

Warte polecenia

Obecnie z każdej strony otaczają nas reklamy, które mają nas przekonać do kupowania różnych produktów oraz do wybierania produktów konkretnych firm. W tym gąszczu informacji często się gubimy i zastanawiamy, co wybrać. Z pewnością warto wybierać produkty z polecania znajomych - możemy wtedy mieć pewność, że są to rzeczy sprawdzone.

W naszym dziale Prezentacje i promocje będziemy przedstawiać produkty i firmy, które naszym zdaniem warte są polecenia. Oprócz tego będziemy tutaj przedstawiać rozwiązania i naturalne sposoby na wiele dolegliwości, które obecnie są leczone przy użyciu farmaceutyków.

W dziale Prezentacje i promocje można między innymi przeczytać o oczyszczaniu organizmu w walce z alergią, a także o tym, dlaczego warto spożywać jagody, nazywane również pokarmem młodości. Zawierają one bowiem Pterostylben i resweratrol, które chronią mózg i układ krążenia, działają przeciwzapalnie, a także wspomagają rozwój tkanki mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej.

Naturalna opieka medyczna

Opieka medyczna, to także medycyna naturalna, zwana również konwencjonalną. Coraz więcej osób sięga do natury w momencie radzenia sobie z różnymi problemami. W tym dziale warto zapoznać się z artykułem "Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?', który pokazuje zalety leczenia biorezonansem oraz wskazuje na konieczność leczenia chorób pasożytniczych, które występują u wielu osób, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. W wielu przypadkach choroby pasożytnicze należy leczyć, gdyż mają wpływ na cały organizm człowieka.