Prezentacje

Naturalny antybiotyk - oregano

Naturalny antybiotyk - oregano

Organiczny olejek z oregano jest jednym z najsilniejszych naturalnych antybiotyków.

Firma: Oreganol
Czy telefon komórkowy szkodzi zdrowiu?

Czy telefon komórkowy szkodzi zdrowiu?

Pojawia się coraz więcej dowodów na to, że fale elektromagnetyczne emitowane przez telefony komórkowe mogą być rakotwórcze. Co robić, żeby uchronić się przed szkodliwym promieniowaniem?

Firma: VEGA MEDICA S.C.
Immunoterapia na raka. AHCC i kurkumina w walce z nowotworami

Immunoterapia na raka. AHCC i kurkumina w walce z nowotworami

Dbanie o odporność organizmu ma większe znaczenie niż się powszechnie sądzi. Immunologia i chemoprewencja w terapii integracyjnej z wykorzystaniem AHCC oraz wysoko przyswajalnej kurkuminy mogą wyznaczyć nową drogę w walce z chorobami nowotworowymi.

Firma: Longer Life
Jak zmniejszyć objawy alergii?

Jak zmniejszyć objawy alergii?

Wiosna to niełatwy czas dla alergików... Trzymaj układ immunologiczny w równowadze, a zmniejszysz objawy uczulenia.

Firma: Longer Life
Radonowe inhalacje w Jeleniej Strudze Medical SPA

Radonowe inhalacje w Jeleniej Strudze Medical SPA

Jelenia Struga położona jest w zacisznej dolinie o krystalicznie czystym powietrzu, otoczonej gęstym lasem, wśród dzikiej natury Karkonoszy, gdzie ciszę przerywa jedynie szum strumyków i śpiew ptaków.

Firma: Jelenia Struga MEDICAL SPA Sp. z o.o.
Naturalne środki na problemy jelitowe

Naturalne środki na problemy jelitowe

Co z tym brzuszkiem? Czy to zgaga? A może drażliwe jelita? Czy są naturalne środki, które pomogą nam w walce z problemami jelitowymi?

Firma: Artmedica Sp. z o.o.

Raport specjalny

Czas na detoks

Czas na detoks

Opieka medyczna

Warte polecenia

Obecnie z każdej strony otaczają nas reklamy, które mają nas przekonać do kupowania różnych produktów oraz do wybierania produktów konkretnych firm. W tym gąszczu informacji często się gubimy i zastanawiamy, co wybrać. Z pewnością warto wybierać produkty z polecania znajomych - możemy wtedy mieć pewność, że są to rzeczy sprawdzone.

W naszym dziale Prezentacje i promocje będziemy przedstawiać produkty i firmy, które naszym zdaniem warte są polecenia. Oprócz tego będziemy tutaj przedstawiać rozwiązania i naturalne sposoby na wiele dolegliwości, które obecnie są leczone przy użyciu farmaceutyków.

W dziale Prezentacje i promocje można między innymi przeczytać o oczyszczaniu organizmu w walce z alergią, a także o tym, dlaczego warto spożywać jagody, nazywane również pokarmem młodości. Zawierają one bowiem Pterostylben i resweratrol, które chronią mózg i układ krążenia, działają przeciwzapalnie, a także wspomagają rozwój tkanki mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej.

Naturalna opieka medyczna

Opieka medyczna, to także medycyna naturalna, zwana również konwencjonalną. Coraz więcej osób sięga do natury w momencie radzenia sobie z różnymi problemami. W tym dziale warto zapoznać się z artykułem "Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?', który pokazuje zalety leczenia biorezonansem oraz wskazuje na konieczność leczenia chorób pasożytniczych, które występują u wielu osób, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. W wielu przypadkach choroby pasożytnicze należy leczyć, gdyż mają wpływ na cały organizm człowieka.