Prezentacje

Elektroniczny pogromca patogenów

Elektroniczny pogromca patogenów

Wyobraź sobie, że życie bez chorób jest możliwe, że przeziębienie, z którym borykasz się standardowo przez tydzień możesz całkowicie usunąć nawet w ciągu jednego dnia, a nowotwory pokonujesz bez użycia chemioterapii w ciągu 6-12 miesięcy…

Firma: Enso Electronics sp. z o.o.
Zdrowie tkwi w komórce

Zdrowie tkwi w komórce

Stres oksydacyjny przyczynia się do rozwoju chorób układu krążenia. Astaksantyna pomoże temu zapobiec.

Firma: kenayAG
Lecznicze metale

Lecznicze metale

Metaloterapia jest znaną od starożytności sztuką leczniczą, polegającą na wykorzystywaniu własności fizycznych metali. Jej korzenie sięgają orientalnej medycyny ajurwedyjskiej. W renesansie zajmował się nią również Paracelsus, ojciec medycyny nowożytnej.

Firma: KineTex
Odbudowa układu immunologicznego

Odbudowa układu immunologicznego

Kwas alfa -liponowy (ALA), ozonowanie krwi czy tymoterapia wyciągiem z grasicy to niekonwencjonalne metody na odbudowę układu odporności.

Firma: Pro Health Clinic
Łuszczycę, AZS i egzemę wyleczysz w Febumed

Łuszczycę, AZS i egzemę wyleczysz w Febumed

Wiele chorób skóry ma podłoże genetyczne i nie ma na nie skutecznego lekarstwa. Warto korzystać z pomocy specjalistów.

Firma: FEBUMED Centrum Leczenia Łuszczycy, AZS i egzemy
Jak działa kapsaicyna?

Jak działa kapsaicyna?

Rozgryzasz paprykę chili lub habanero i czujesz piekący żar na języku - to właśnie moment, w którym uwalnia się kapsaicyna. Substancja, która oddziałuje bezpośrednio na receptory bólu. One przekazują do mózgu sygnały, odbierane jako wrażenie gorąca i ból. A jednak ostry smak ukrywa dobroczynne właściwości.

Firma: Habro-lin

Raport specjalny

Czas na detoks

Czas na detoks

Opieka medyczna

Warte polecenia

Obecnie z każdej strony otaczają nas reklamy, które mają nas przekonać do kupowania różnych produktów oraz do wybierania produktów konkretnych firm. W tym gąszczu informacji często się gubimy i zastanawiamy, co wybrać. Z pewnością warto wybierać produkty z polecania znajomych - możemy wtedy mieć pewność, że są to rzeczy sprawdzone.

W naszym dziale Prezentacje i promocje będziemy przedstawiać produkty i firmy, które naszym zdaniem warte są polecenia. Oprócz tego będziemy tutaj przedstawiać rozwiązania i naturalne sposoby na wiele dolegliwości, które obecnie są leczone przy użyciu farmaceutyków.

W dziale Prezentacje i promocje można między innymi przeczytać o oczyszczaniu organizmu w walce z alergią, a także o tym, dlaczego warto spożywać jagody, nazywane również pokarmem młodości. Zawierają one bowiem Pterostylben i resweratrol, które chronią mózg i układ krążenia, działają przeciwzapalnie, a także wspomagają rozwój tkanki mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej.

Naturalna opieka medyczna

Opieka medyczna, to także medycyna naturalna, zwana również konwencjonalną. Coraz więcej osób sięga do natury w momencie radzenia sobie z różnymi problemami. W tym dziale warto zapoznać się z artykułem "Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?', który pokazuje zalety leczenia biorezonansem oraz wskazuje na konieczność leczenia chorób pasożytniczych, które występują u wielu osób, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. W wielu przypadkach choroby pasożytnicze należy leczyć, gdyż mają wpływ na cały organizm człowieka.