Prezentacje

Lissa Rankin. Umysł silniejszy od medycyny

Lissa Rankin. Umysł silniejszy od medycyny

Autorka książki "Umysł silniejszy od medycyny" Lissa Rankin po 12 latach edukacji i 8 latach praktyki medycznej doszła do wniosku, że wystarczy zmienić sposób, w jaki myślimy i czujemy, by obudzić w nas siłę samoleczenia.

Firma: Wydawnictwo Purana
Walka z alergią

Walka z alergią

Wiosna wreszcie przyszła, jakże upragniona, czekaliśmy na nią i odliczaliśmy dni do jej nastania. Niestety dla coraz większej grupy ludzi ta pora roku to udręka. Wieczny katar, łzawiące czerwone oczy i kichanie po kilkanaście razy na godzinę - to właśnie nieodłączne elementy wiosennych spacerów, porządków domowych lub prac w ogrodzie.

Firma: Body Detox
Czego (być może) nie wiesz o nietrzymaniu moczu lub stolca

Czego (być może) nie wiesz o nietrzymaniu moczu lub stolca

Wokół problemów z kontrolowaniem pęcherza i jelit (inkontynencją), dotyczących ok. 3,5 mln osób w Polsce oraz sposobów leczenia, istnieje wiele niedomówień, których wyjaśnienie, leży w interesie chorych. Na przykład przekonanie, że farmakoterapia lub operacja, leczy nietrzymanie moczu. Mogą one stanowić jedynie etap leczenia wymagający uzupełnienia o rehabilitację.

Firma: www.innomed.pl
Pokarm młodości. Pterostylben i resweratrol

Pokarm młodości. Pterostylben i resweratrol

Szczupli, silni, bystrzy i zdrowi - tacy chcielibyśmy być do późnej starości. Naukowcy nie ustają w poszukiwaniach substancji, które uczyniłyby to marzenie realnym. Teraz na widelcu badaczy jest pterostylben, bliski kuzyn resweratrolu.

Firma: kenayAG
Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?

Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?

Rozmowa z Wiesławem Czarkowskim lekarzem medycyny, specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej, absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu, który porzucił chirurgię na rzecz medycyny alternatywnej. Od 20 lat prowadzi w Kielcach Klinikę Zdrowego Człowieka Ener Vita®, a od 6 lat filię tej placówki na Śląsku w Gliwicach.

Firma: enervita.pl
Wyciag z jadu skorpiona, czyli moja wygrana walka z rakiem

Wyciag z jadu skorpiona, czyli moja wygrana walka z rakiem

Zaczęło się podręcznikowo. Wiosną zeszłego roku Eugeniusz M. zauważył, że co noc wstaje do toalety, zaczął też mieć problemy z oddawaniem moczu. Lekarz skierował go na badanie krwi pod kątem PSA i do urologa. Poziom swoistego antygenu sterczowego (PSA) przekroczył znacznie normę.

Firma: www.vidatoxpolska.pl

Raport specjalny

Czas na detoks

Czas na detoks

Opieka medyczna

Warte polecenia

Obecnie z każdej strony otaczają nas reklamy, które mają nas przekonać do kupowania różnych produktów oraz do wybierania produktów konkretnych firm. W tym gąszczu informacji często się gubimy i zastanawiamy, co wybrać. Z pewnością warto wybierać produkty z polecania znajomych - możemy wtedy mieć pewność, że są to rzeczy sprawdzone.

W naszym dziale Prezentacje i promocje będziemy przedstawiać produkty i firmy, które naszym zdaniem warte są polecenia. Oprócz tego będziemy tutaj przedstawiać rozwiązania i naturalne sposoby na wiele dolegliwości, które obecnie są leczone przy użyciu farmaceutyków.

W dziale Prezentacje i promocje można między innymi przeczytać o oczyszczaniu organizmu w walce z alergią, a także o tym, dlaczego warto spożywać jagody, nazywane również pokarmem młodości. Zawierają one bowiem Pterostylben i resweratrol, które chronią mózg i układ krążenia, działają przeciwzapalnie, a także wspomagają rozwój tkanki mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej.

Naturalna opieka medyczna

Opieka medyczna, to także medycyna naturalna, zwana również konwencjonalną. Coraz więcej osób sięga do natury w momencie radzenia sobie z różnymi problemami. W tym dziale warto zapoznać się z artykułem "Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?', który pokazuje zalety leczenia biorezonansem oraz wskazuje na konieczność leczenia chorób pasożytniczych, które występują u wielu osób, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. W wielu przypadkach choroby pasożytnicze należy leczyć, gdyż mają wpływ na cały organizm człowieka.