Prezentacje

Szczepionki - bomba z opóźnionym zapłonem?

Szczepionki - bomba z opóźnionym zapłonem?

Mimo że z niektórymi chorobami zakaźnymi nie ma żartów, odkąd na świecie zaczęło się nagłaśniać przypadki poważnych powikłań poszczepiennych, zdania na temat profilaktycznego uodporniania się stały się podzielone. Kwestia szczepień nabrała charakteru politycznego. Zyskała zarówno swoich gorliwych wyznawców, jak i zdecydowanych przeciwników. Komu wierzyć?

Firma: Hartigrama sp. z o.o.
Konopie w szpitalu - historia medycznej marihuany

Konopie w szpitalu - historia medycznej marihuany

Konopie indyjskie stosowane są powszechnie jako naturalny lek już od 12 tys. lat. Dlaczego zaledwie w ciągu ostatniego wieku zrobiło się tyle zamieszania na temat ich wykorzystania w medycynie? Michael Backes w swojej najnowszej książce Marihuana i Medycyna próbuje wyjaśnić, że najbardziej tracą na tym ciężko chorzy pacjenci.

Firma: Wydawnictwo Purana
Fitoterapia, czyli zioła, które leczą

Fitoterapia, czyli zioła, które leczą

Marta Skolmowska - właścicielka Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora w Łomiankach opowiada nam o tym, czy współczesna fitoterapia jest szansą na powrót do zdrowia, kiedy konwencjonalna medycyna zawodzi.

Firma: Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora
Komu brakuje witaminy B?

Komu brakuje witaminy B?

Istnieją dwie formy witaminy B12, na które możesz się najczęściej natknąć – metylokobalamina i cyjanokobalamina. Ta ostatnia jest znacznie bardziej powszechna w multiwitaminach i suplementach witaminy B12, ale jest wiele argumentów przemawiających za tym, by zastąpić ten składnik metylokobalaminą, która powoli zyskuje popularność. Co sprawia, że metylokobalamina jest lepszym uzupełnieniem zdrowej diety?

Firma: BIO WROCŁAW
Zakwaszenie organizmu - przyczyna większości chorób

Zakwaszenie organizmu - przyczyna większości chorób

Według najnowszych badań cierpi na nie ponad 80% Europejczyków. Wywołuje osłabienie, rozdrażnienie lub problemy ze skórą i włosami. Może też być przyczyną nieprzyjemnych infekcji. Czym nam grozi zaburzenie równowagi kwasowo-zasadowej?

Firma: LR Health & Beauty Systems Sp. z o. o.
Czy dzięki witaminom można żyć dłużej?

Czy dzięki witaminom można żyć dłużej?

Każdy słyszał o tym, że małym dzieciom należy podawać witaminy D i K. Wtedy są zdrowsze i lepiej rosną. A co z dorosłymi? Czy nie powinni przyjmować związków, które mogą przedłużyć życie?

Firma: kenayAG

Opieka medyczna

Warte polecenia

Obecnie z każdej strony otaczają nas reklamy, które mają nas przekonać do kupowania różnych produktów oraz do wybierania produktów konkretnych firm. W tym gąszczu informacji często się gubimy i zastanawiamy, co wybrać. Z pewnością warto wybierać produkty z polecania znajomych - możemy wtedy mieć pewność, że są to rzeczy sprawdzone.

W naszym dziale Prezentacje i promocje będziemy przedstawiać produkty i firmy, które naszym zdaniem warte są polecenia. Oprócz tego będziemy tutaj przedstawiać rozwiązania i naturalne sposoby na wiele dolegliwości, które obecnie są leczone przy użyciu farmaceutyków.

W dziale Prezentacje i promocje można między innymi przeczytać o oczyszczaniu organizmu w walce z alergią, a także o tym, dlaczego warto spożywać jagody, nazywane również pokarmem młodości. Zawierają one bowiem Pterostylben i resweratrol, które chronią mózg i układ krążenia, działają przeciwzapalnie, a także wspomagają rozwój tkanki mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej.

Naturalna opieka medyczna

Opieka medyczna, to także medycyna naturalna, zwana również konwencjonalną. Coraz więcej osób sięga do natury w momencie radzenia sobie z różnymi problemami. W tym dziale warto zapoznać się z artykułem "Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?', który pokazuje zalety leczenia biorezonansem oraz wskazuje na konieczność leczenia chorób pasożytniczych, które występują u wielu osób, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. W wielu przypadkach choroby pasożytnicze należy leczyć, gdyż mają wpływ na cały organizm człowieka.