Mezator M1 - diagnoza na najwyższym poziomie

Kolejki w przychodniach publicznych, obawy przed chorobami cywilizacyjnymi XXI wieku i długa, kosztowna diagnoza i leczenie sprawiają, że pacjenci sięgają po nowe metody. Z pomocą przychodzi medycyna bioinformacyjna. Na rynku pojawiły się urządzenia diagnostyczne, dzięki którym łatwo można rozpoznać nieprawidłowości w organizmie i podjąć odpowiednie leczenie. Który sprzęt jest najlepszy i dlaczego?

Nowe urządzenie - nowe możliwości

W mediach często słyszymy o postępie tradycyjnej medycyny, innowacyjnych badaniach i nowych lekach. Tymczasem medycyna niekonwencjonalna nie stoi z tyłu. Chociaż w wielu gabinetach już kilkanaście lat temu można było skorzystać z badania metodą biorezonansu magnetycznego, wiele osób wątpiło w jego skuteczność. Urządzenia dawnej generacji spełniają swoje zadanie, jednak diagnostyka nie jest precyzyjna. Dodatkowo badanie elektrodą wymaga uciskania biologicznie aktywnych punktów na ciele, co bywa uciążliwe zarówno dla pacjenta jak i przeprowadzającego badanie.

Odkryciem i nadzieją jest nowoczesne urządzenie Mezator M1 od firmy Evitum. Model wykorzystuje technologię NLS i nowoczesne oprogramowanie. Nietrudno wskazać największą zaletę Mezatora M1: badanie z jego użyciem trwa tylko 15-20 minut. Pojedynczy organ skanuje się maksymalnie 2-3 minuty. Usprawnienie Mezator zawdzięcza dwunastordzeniowemu procesorowi. Nigdy wcześniej analiza stanu zdrowia pacjentów nie była tak szybka i dokładna.

Badanie na innych urządzeniach trwa nawet ponad godzinę. Skrócenie czasu pomiaru jest bardzo istotne, zwłaszcza podczas wizyt małych pacjentów. To rewolucyjne urządzenie analityczno-pomiarowe zwiększa szansę na wykrycie chorób, niedoborów i nieprawidłowości w organizmie oraz rozpoczęcie odpowiedniego leczenia.

Mezator M1 od firmy Evitum

Jak działa Mezator M1?

Urządzenie metodą biorezonansu magnetycznego bada poszczególne komórki, tkanki, narządy i układy organizmu. Analiza jest możliwa dzięki specjalnym bio-induktorom odbierającym fale elektromagnetyczne z poszczególnych organów. Konwertują one informacje z mózgu i przenoszą na ekran komputera. Szybka diagnoza i wybór terapii to efekt nowoczesnego oprogramowania i szerokiej bazy dolegliwości, leków i terapii.

Gdzie sprawdzi się Mezator M1?

Alergie, wirusy, nieprawidłowy poziom hormonów, nietolerancje pokarmowe to problemy z jakimi pacjenci przychodzą nie tylko do lekarza specjalisty. Wizyta w przychodni jest często jednym z ostatnich kroków, jakie podejmujemy. Najpierw szukamy opinii w internecie, radzimy się znajomych, pytamy ekspertów w miejscach związanych ze zdrowiem i urodą. Kwestie dietetyczne poruszamy z trenerem na siłowni lub dietetykiem, problemy alergiczne zdradzamy kosmetyczce, a na bóle stawów narzekamy u masażysty czy podczas zajęć fitness.

W tych miejscach doskonale sprawdziłby się Mezator M1. Urządzenie nie jest kierowane wyłącznie do placówek medycznych. Mogą z niego skorzystać sanatoria, salony spa, gabinety kosmetyczne, kliniki medycyny estetycznej, siłownie i kluby fitness, gabinety dietetyczne, instytuty sportowe, szkoły i podmioty edukacyjne oraz firmy sprzedające zdrową żywność. Dzięki bezpłatnym szkoleniom łatwo będzie wdrożyć nową usługę w swojej placówce.

Dołączenie badań Mezatorem M1 nie tylko zwiększy atrakcyjność oferty u klientów i pozwoli im na lepsze efekty diety, zabiegów czy ćwiczeń. Zakup urządzenia szybko się zwróci i pozwoli osiągać lepsze wyniki finansowe. Dzięki możliwości płatności w ratach z oprocentowanie 0%, zakup nie będzie obciążający dla budżetu firmy. Dodatkową zaletą jest wsparcie ekspertów w obsłudze urządzenia, trzyletnia gwarancja oraz możliwość systematycznej aktualizacji oprogramowania.

Mezator M1 od firmy Evitum

Diagnoza z 95-procentową dokładnością

W badaniu metodą biorezonansu magnetycznego bardzo istotne jest dokładne określenie źródła zaburzeń. Dzięki innowacyjnym technologiom w urządzeniu Mezator M1 udało zwiększyć się dokładność badania aż do 95%. Dzięki temu model wskazuje poziom hormonów, obecność alergii, wirusów, bakterii, grzybów i infekcji z bardzo dokładną lokalizacją. Mezator pozwala na zdiagnozowanie 886 organów, czyli ponad 500 więcej niż inne urządzenia. Model dominuje też ilością zapisanych w bazie chorób - zawiera 877 jednostki chorobowe. Diagnosta przeprowadzający badanie dysponuje też większą bazą leków, preparatów, ziół oraz suplementów diety, które umożliwiają efektywną walkę z dolegliwościami.

Sprzęt posiada również programy terapeutyczne: litoterapię, terapię czakrami, autoterapię i regenerację poszczególnych narządów. Dzięki urządzeniu można też analizować pokarmy i ich wpływ na organizm. Bardzo przydatną funkcją jest możliwość oceny zaawansowania choroby pacjenta i prognoza postępu w kolejnych 3-5 latach, jeśli nie zmieni trybu życia. Listę innowacyjnych funkcji zamyka bezinwazyjne badanie krwi. Wszystkie te opcje pozwalają już po jednej wizycie wykryć nieprawidłowości, zlokalizować patogen lub miejsce infekcji i jak najszybciej zacząć działać.

Mezator jest dla pacjentów szansą na szybkie i niedrogie zdiagnozowanie chorób w czasie, gdy czekają na refundowaną wizytę w przychodni. To doskonałe wsparcie dla medycyny, zwłaszcza przy diagnozowaniu ciężkich chorób, gdy czas gra główną rolę.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.evitum.pl.

Zobacz też:

Polecamy

Zobacz także

Szybka diagnostyka? Tylko z Mezatorem

Szybka diagnostyka? Tylko z Mezatorem

Profesjonalny sprzęt diagnostyczny pozwala znacząco skrócić czas konieczny na rozpoznanie problemu zdrowotnego. Dzięki temu szybciej można wdrożyć odpowiednią terapię, co pozwoli na skuteczniejsze leczenie choroby.

Amnezja - co to jest i jakie są jej przyczyny?

Amnezja - co to jest i jakie są jej przyczyny?

Amnezja jest zaburzeniem, które powstaje na skutek uszkodzenia pewnej części mózgu. Inną przyczyną jest szok emocjonalny bądź nagła zmiana temperatury. Osoba z tym schorzeniem nie potrafi sobie przypomnieć części faktów z własnego życia.

"Łagodna ośmiornica", czyli polipy w organizmie

Wyglądem przypominają małe baloniki. Wyrastają w miejscach, gdzie występuje śluzówka - nosie, przełyku, macicy. Czy mogą zaszkodzić?

Smaczne i zdrowe przetwory z dzikiej róży

Smaczne i zdrowe przetwory z dzikiej róży

Okazuje się, że ta powszechnie występująca roślina jest najpotężniejszym źródłem witaminy C, dzięki czemu ma ogromny potencjał leczniczy.

Progeria. Czy rapamycyna pomoże?

Progeria. Czy rapamycyna pomoże?

Strach przed starzeniem się spędza sen z powiek tysiącom osób na całym świecie. Co jednak, kiedy problem ten wynika z choroby genetycznej, a siedmioletnie dziecko wygląda jak sześćdziesięciolatek?

Raport specjalny

Niebezpieczne kosmetyki

Niebezpieczne kosmetyki

Nowości

Mleko niskotłuszczowe a choroba Parkinsona

Mleko niskotłuszczowe a choroba Parkinsona

21 wrzesień 2017