Raport specjalny

RAK PIERSI

RAK PIERSI

Kto zabił najwięcej kobiet na świecie? Rak piersi! Ten nowotwór to masowy morderca. Każdego dnia zabija co ósmą z nas. Jednym ze skutecznych sposobów, żeby się przed nim uchronić jest mastektomia. Amazonki, które się jej poddały, muszą na nowo przewartościować swoje życie. Elżbieta Kozik – prezes ich stowarzyszenia - opowiada nam, jak wyglądało ostatnich 20 lat walki z nowotworem piersi w Polsce i jak doszło do pierwszych Marszów Różowej Wstążki. Polecamy też 10 naturalnych sposobów, które pozwolą zmniejszyć ryzyko rozwoju tej choroby.

Amazonka

Amazonka

Silna jak Polka, wierna jak rzeka. Jedynego wroga – nowotwór piersi – pokonała dwukrotnie, przechodząc kolejne mastektomie. Choć mogłoby się wydawać, że niczego się nie boi, to lęk pojawił się w jej głowie tylko wtedy, kiedy miała zostać prezesem Stowarzyszenia Amazonki. Osobistą historię tworzenia jednej z największych organizacji pacjentów w Europie opowiada nam Elżbieta Kozik.

10 sposobów na uniknięcie raka piersi

10 sposobów na uniknięcie raka piersi

Już co ósma kobieta choruje na raka piersi. Poznaj 10 naturalnych sposobów na ochronę przed chorobami nowotworowymi, które proponuje Joanna Evans.

Diagnoza: rak piersi

Diagnoza: rak piersi

Zamiast poddawać się depresji i standardowym kuracjom, uzbrój się w informacje i przejmij kontrolę nad leczeniem.

Pozostałe raporty

Zobacz też:

Polecamy