Wymowne grafiki

Wiara czyni cuda?

Wiara czyni cuda?

Czy wierzysz w moc duchowego uzdrawiania? Okazuje się, że leczenie na odległość może być skuteczne. Teraz są na to twarde dowody

Noga powie, co z Twoim zdrowiem?

Noga powie, co z Twoim zdrowiem?

Niedawno pisaliśmy o tym, że im dłużej jesteśmy w stanie stać na jednej nodze, tym dłużej możemy żyć. Okazuje się, że to proste ćwiczenie może pomóc zdiagnozować demencję oraz ryzyko udaru!

Bomba chemiczna w Twoim domu

Bomba chemiczna w Twoim domu

Szkodliwe chemikalia czają się w każdym kącie Twojego mieszkania – od ścian po dywany i kanapy – wiele z nich może mieć wpływ na Twoje zdrowie. Poznaj siedem głównych źródeł toksyn w Twoim domu i zobacz, co możesz zrobić, aby Twój dom był czysty i zdrowy.

Recepta na zdrowie: GŁODÓWKA!

Recepta na zdrowie: GŁODÓWKA!

Post może być szybkim rozwiązaniem dla organizmu - takim, które przynosi znaczące rezultaty. Już trzy dni bez jedzenia mogą pobudzić Twój układ odpornościowy, a nawet Cię odmłodzić.

Medycyna naturalna

Zobacz i zapamiętaj

Faktem jest, że ludzie lepiej zapamiętują to, co zobaczą. Z tego też powodu na naszych ulicach jest mnóstwo plakatów, bilboardów i rzucających się w oczy reklam. Jeżeli tekst opatrzony jest rysunkiem, to z pewnością zostanie lepiej zapamiętany niż lity tekst, który ma w sobie bogatą treść, lecz brakuje mu ilustracji.

Także i w przypadkach, które mają na celu uświadomienie nam ważnych problemów zdrowotnych warto stosować rysunki i ryciny, które obrazują tekst. W dziale Wymowne grafiki znajdziesz przede wszystkim ważne informacje dotyczące zagadnień zdrowego odżywiania, a także medycyny naturalnej. Wszystkie teksty opatrzone są grafikami, które warto nie tylko obejrzeć i zapamiętać, ale także wykorzystać w różny sposób. Przykładem może tutaj być ilustracja do tekstu "Czy warto kupować żywność organiczną". Pokazane są na niej owoce i warzywa z brudnego tuzina - czyli te, które najlepiej wybierać w ich wersji organicznej, ponieważ w badaniach wypadły one najgorzej pod kątem obecności pestycydów. Z kolei wśród czystej piętnastki są te, które wypadły najlepiej i po które można spokojnie sięgać, nawet jeżeli nie mamy wersji bio tego produktu.

Powrót do korzeni, czyli medycyna naturalna

W niniejszym dziale można przeczytać wiele ciekawych informacji, jakie daje nam medycyna naturalna. Wbrew pozorom jest to dziedzina medycyny, która cieszy się dużym powodzeniem. Powrót do natury i do sposobów naszych przodków nie jest cywilizacyjnym krokiem w tył, lecz powrotem do korzeni, bowiem dawniej zalety medycyny naturalnej wykorzystywane były w bardzo szerokim zakresie.