Cena: 139,00 zł

BACKROLL POLSKA

WyROLLuj ból! - BACKROLL POLSKA

Dla Twojego zdrowia

WyROLLuj ból!

Niepozorna piankowa rolka może lepiej rozluźnić obolałe mięśnie niż niejeden masaż, a jej zastosowanie nie wymaga pomocy wykwalifikowanego masażysty.

Urazy podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych są jedną z największych przeszkód podczas uprawiania sportu. Odpowiednio rozciągnięte mięśnie pomogą nam jednak nie tylko podczas treningów, ale także wtedy, gdy po stresującym dniu spędzonym przy biurku czujemy stresujące napięcie we wszystkich partiach ciała.Wałki do automasażu Blackroll - cena: 139,99 zł

Nie zawsze mamy czas i możliwość skorzystania z wizyty w gabinecie masażu. Zdecydowanie łatwiejszym wyjściem jest... automasaż za pomocą specjalnego wałka Blackroll.

Wystarczy zaledwie 10 minut, by z jego pomocą rozluźnić wszystkie partie mięśniowe ciała. Przyda nam się to nie tylko po męczących obowiązkach zawodowych, ale też zarówno przed treningiem, jak i po nim.

Standardowe wałki mają działanie terapeutyczne, z kolei karbowane (ze specjalnymi wypustkami) mogą stymulować tkankę podskórną i poprawiać krążenie krwi, co sprzyja usuwaniu toksyn z całego organizmu.

Wałek do masażu Blackroll® STANDARD

  • Odpowiedni do wszystkich rodzajów ćwiczeń, podczas wykonywania których odczuwany jest efekt masażu
  • DVD z treningiem gratis!

Cena: 139,99 zł