Cena: 30,00 zł

Onkomed Sp. z o.o.

Napraw skórę z Ozonellą LEN - Onkomed Sp. z o.o.

Kosmetyki

Napraw skórę z Ozonellą LEN

Naturalny olej lniany poddany procesowi ozonowania może wyraźnie poprawić stan Twojej skóry!

Cierpisz na różnego rodzaju dolegliwości skórne? Nie wiesz jak się pozbyć odparzeń, egzemy, atopowego zapalenia skóry, trądziku lub łuszczycy?

Specjalnie dla Ciebie firma Onkomed stworzyła preparat Ozonella Len, który dzięki połączeniu właściwości oleju lnianego oraz biologicznie aktywnego ozonu skutecznie zwalcza różnego typu niedoskonałości skórne.

Len jest jedną z najzdrowszych roślin na ziemi i najlepszym na świecie naturalnym źródłem kwasu alfa-linolenowego (ALA), który należy do grupy kwasów omega-3.

Olej z lnu zawiera natomiast mnóstwo nienasyconych kwasów tłuszczowych, mających wpływ na funkcjonowanie przestrzeni międzykomórkowych oraz membran. Dzięki temu może być skutecznie wykorzystany do utrzymania optymalnego poziomu nawilżenia skóry.

Ze względu na to, że naturalny olej lniany dosyć szybko ulega utlenieniu, do stworzenia tego naturalnego preparatu wykorzystano specjalną technologię ozonowania, która znacznie przedłuża trwałość produktu.

Ozonella LEN redukuje niedoskonałości skóry, a zawarte w nim ligniany, czyli organiczne substancje chemiczne pochodzenia roślinnego, wykazują silne działanie antyoksydacyjne przeciwdziałające starzeniu się organizmu.

CENA: 30 zł (100 ml), 45 zł (200 ml), 90 zł (500 ml)

 

Znajdź terapeutę i uzyskaj pomoc
Zgodnie ze swoimi potrzebami medycyny niekonwencjonalnej

Raport specjalny

Bezpieczny dom

Bezpieczny dom

Nowości

Opryszczka i alzheimer

Opryszczka i alzheimer

30 grudzień 2019

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store