Cena: 630,00 zł

Zdrowe Stawy Sp. z o.o.

Napraw stawy z płynem Hyalutidin - Zdrowe Stawy Sp. z o.o.

Suplementy diety

Napraw stawy z płynem Hyalutidin

Jeśli masz problem z chorobami stawów, warto skorzystać z leczniczych właściwości kwasu hialuronowego. Dzięki połączeniu z chondroityną i zastosowaniu nowoczesnych metod opracowanych przez niemieckich naukowców staje się nie tylko doskonale przyswajalny, ale można go także przyjmować doustnie.

Hyalutidin-HC Aktiv bazuje na osiągnięciach nowoczesnej medycyny, dzięki czemu jest lepiej absorbowany przez organizm niż inne preparaty na bazie kwasu hialuronowego, do produkcji których używa się grzebieni kogutów. Dzięki płynnej formule preparat uzupełnia niedobory głównych składników mazi i chrząstki stawowej, czyli kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny.

Niemieckim naukowcom z zespołu badawczego Gramme-Revit GmbH udało się opracować specjalną procedurę regulacji fermentacji, która umożliwiła zmniejszenie jego masy cząsteczkowej, dzięki czemu kwas hialuronowy nie jest trawiony, ale dociera do wszystkich stawów zapewniając kompleksową ochronę aparatu ruchu.

Hyalutidin HC Aktiv to pierwszy na świecie odżywiający stawy płyn do picia zawierający kompleks HCK, czyli połączenie kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny, składników stanowiących naturalny budulec stawów. Uzupełnia niedobory mazi stawowej. Zwiększa ruchliwość stawów, redukuje stany zapalne i wspomaga proces regeneracji chrząstki stawowej.

Preparat nie obciąża układu trawiennego, a jego skuteczność potwierdzają badania kliniczne. Wystarczy zażywać go zaledwie przez 30 dni, aby przez cały rok zapomnieć zupełnie o bólu stawów!

HYALUTIDIN-HC Aktiv

 

HYALUTIDIN-HC Aktiv

Cena: 630 zł  Opakowanie zwiera dwie półlitrowe butelki płynu