LivOnLabs

Chroń organizm przed wolnymi rodnikami! - LivOnLabs

Suplementy diety

Chroń organizm przed wolnymi rodnikami!

O zbawiennych dla organizmu właściwościach witaminy C słyszałeś już pewnie dużo. Jednak czy wiesz, że w odróżnieniu od zwierząt człowiek nie produkuje własnej naturalnej witaminy C? Czy wiesz, że poddając obróbce termicznej owoce i warzywa niszczysz zawartą w nich wit. C? Czy zdajesz sobie sprawę, iż nie każda forma witaminy C wchłania się w takim samym stopniu?

Układ odpornościowy podatny jest na działanie wolnych rodników, które są szkodliwymi produktami ubocznymi trawienia zanieczyszczonego pożywienia lub toksycznych substancji wdychanych z atmosfery. AltrientC™ LivOn Labs - liposomalna witamina C zamknięta w maleńkich fosfolipidowych liposomach w zaledwie kilka minut dociera do wnętrza komórki pokonując wszystkie bariery wchłanialności na jakie narażony jest każdy środek doustny. Skutecznie rozprawia się z wolnymi rodnikami, a fosfolipidy wzmacniają uszkodzoną błonę komórkową stanowiącą podstawową ochronę przed atakującymi bakteriami, wirusami czy promieniami UV.

AltrientC™ jako jedyny na rynku pośród dostępnych doustnych suplementów może pochwalić się nawet do 98% wchłanialności do wnętrza komórek oraz bezpieczeństwem dla wątroby i żołądka.

Cena: 189 zł

Firma: LivOnLabs

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store