Cena: 315,00 zł

BIO WROCŁAW

Liposomalna witamina C - 90% przyswajalności staje się faktem - BIO WROCŁAW

Suplementy diety

Liposomalna witamina C - 90% przyswajalności staje się faktem

To, że codziennie dostarczasz sobie z pokarmem i suplementami 100% dziennego zapotrzebowania na witaminę C, nie oznacza, że organizm te 100% absorbuje. Na szczęście świetnie przyswajalna liposomalna witamina C jest już dostępna w Polsce!

Liposomalna witamina C jest najlepiej przyswajalną formą witaminy C - najpopularniejszego, ogólnodostępnego suplementu diety, niezbędnego do prawidłowej pracy organizmu. Pełni ona szereg zbawiennych funkcji - m.in. wspiera układy odpornościowy i nerwowy, zapewnia skuteczne funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz zmniejsza ryzyko powstawania nowotworów.

Niniejszy produkt to w pełni naturalna witamina C w płynnej postaci, z tłoczoną na zimno lecytyną z ziaren słonecznika. Jest w 100% certyfikowana i nie posiada jakiekolwiek domieszki GMO. Produkt został opatentowany przez firmę Let's Talk Health®, specjalizującą się w produkcji naturalnych suplementów, sporządzonych na bazie stale ulepszanych, autorskich receptur. Na rynku amerykańskim uchodzi ona za jednego z liderów w segmencie suplementów i odżywek, a jej produkty zdobywają coraz większą popularność również w Europie.

Co istotne, liposomalna witamina C z wynikiem przyswajalności na poziomie ponad 90%, jest niemal czterokrotnie lepiej wchłaniania przez ludzki organizm od tradycyjnej witaminy C! Jest to zasługa liposomów, czyli kulistych struktur z dwuwarstwy lipidowej, pełniących rolę nanozbiorniczków dla składników odżywczych.

Pojemność opakowania wynosi 473 ml, co przekłada się na 80 dawek witaminy C, z możliwością dozowania przy pomocy nakrętki.

Cena: 315 zł brutto

Producent: Let's Talk Health®