Cena: 420,00 zł

BIO WROCŁAW

Liposomalna kurkumina - do zastąpienia w kuchni, niezastąpiona w medycynie - BIO WROCŁAW

Suplementy diety

Liposomalna kurkumina - do zastąpienia w kuchni, niezastąpiona w medycynie

Ta cudowna substancja nie tylko odpowiada za smak i kolor dań Orientu, ale też wspomaga organizm w walce z wolnymi rodnikami i łagodzi stany zapalne.

Kurkumina stanowi główny, aktywny składnik kurkumy, kojarzonej głównie jako składnik curry - popularnej, intensywnie żółtej przyprawy stosowanej w kuchni azjatyckiej. Z pewnością jednak nie każdy fan orientalnych smaków utożsamia kurkuminę z właściwościami zdrowotnymi. Tymczasem stanowi ona jeden z najważniejszych, powszechnie stosowanych, suplementów diety o szeregu zastosowań w medycynie i lecznictwie. Nie tylko chroni serce i wspomaga pracę wątroby, ale i poprawia pracę mózgu, pomaga w zaburzeniach trawienia oraz wzmacnia ogólną odporność organizmu.

O ile kurkumina w postaci tradycyjnej jest słabo wchłaniana do krwiobiegu, o tyle kurkumina liposomalna uznawana jest za najlepiej przyswajalną dla ludzkiego organizmu, na poziomie 80-90% absorpcji. Niniejszy suplement, opracowany przez specjalistów z uznanej, amerykańskiej firmy Let's Talk Health®, gwarantuje maksymalny stopień przedostania się jej do wszystkich komórek organizmu.

Produkt sprzedawany jest w butelkach o pojemności 473 ml, co przekłada się na 96 dawek.

Cena: 420 zł brutto

Producent: Let's Talk Health®