Cena: 415,00 zł

BIO WROCŁAW

Liposomalny glutation - cichy obrońca Twojego organizmu. Stosowanie wydłuża żywot! - BIO WROCŁAW

Suplementy diety

Liposomalny glutation - cichy obrońca Twojego organizmu. Stosowanie wydłuża żywot!

Bez tego białka pogarsza nam się wzrok i funkcje mózgu. Odpowiednia suplementacja pozwoli zapobiec wielu problemom.

Glutation jest białkiem wytwarzanym w naturalny sposób przez komórki ludzkiego organizmu. Uchodzi za najważniejszy przeciwutleniacz oraz najsilniejszy antyoksydant, ponadto jest swoim stymulatorem odporności organizmu. Przeciwdziała wolnym rodnikom występującym w organach najbardziej narażonych na ich destrukcyjne działanie, m.in. w mózgu, oczach czy w nerkach. Chroni i odbudowuje przy tym kod DNA oraz działa w opozycji do reaktywnych form tlenu, przyczyniających się do rozwoju chorób cywilizacyjnych.

Ponadto, glutation wspomaga słabnący wraz z wiekiem układ immunologiczny, a tym samym opóźnia proces starzenia. Z drugiej strony glutation jest białkiem niezwykle trudno przyswajalnym przez komórki. W formie tradycyjnej jego absorpcja wynosi zaledwie od kilku do kilkunastu %. Reszta, nim wejdzie do krwiobiegu, ulega pochłonięciu przez enzymy, żółć czy soki trawienne. W znacznie wyższej, niemal nienaruszonej formie przedostaje się natomiast do kluczowych narządów w formie liposomalnej.

Bazując na tej zależności, amerykańska firma Let's Talk Health®, specjalizująca się w produkcji naturalnych suplementów, opatentowała jego produkcję w w formie płynnej. Oferowany przez nią liposomalny glutation sprzedawany jest w butelkach o pojemności 473 ml, przekładających się na 96 pełnowartościowych dawek.

Cena: 415 zł brutto

Producent: Let's Talk Health®