Cena: 128,00 zł

BIO WROCŁAW

Jod z tyrozyną, czyli jak idealnie łączyć suplementy niezbędne do prawidłowej pracy Twojego organizmu - BIO WROCŁAW

Suplementy diety

Jod z tyrozyną, czyli jak idealnie łączyć suplementy niezbędne do prawidłowej pracy Twojego organizmu

Problemy z koncentracją? Słabsza pamięć? Ciągłe uczucie zimna? Twojej tarczycy brakuje jodu.

Jod jest kluczowym pierwiastkiem dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Jest niezbędny do produkcji hormonów tarczycy T3 i T4. Od ich stężenia zależy poprawny rozwój i funkcjonowanie kluczowych organów i narządów, m.in. przysadki mózgowej, serca, mięśni czy nerek. Ponadto hormony tarczycy regulują proces dojrzewania komórek, utrzymują prawidłową temperaturę ciała oraz biorą udział w procesach wytwarzania energii. Z kolei L-tyrozyna jest jednym z 22 aminokwasów, będących budulcem dla białek mięśniowych. Pełni funkcję prekursora neuroprzekaźników dopaminy i noradrenaliny oraz wspomnianych wcześniej hormonów tarczycy.

Niski poziom L-tyrozyny przyczynia się do zwiększonego odczucia stresu, zmęczenia, pogorszenia nastroju czy osłabienia zdolności do zapamiętywania. Prawidłowa ilość dostarczonej do organizmu tyrozyny nie tylko zapobiega tym objawom, ale i powoduje oczyszczanie organizmu z toksyn oraz wspomaga proces odchudzania.

Opatentowany przez amerykańską firma Let's Talk Health® - specjalistę się w produkcji naturalnych suplementów - specyfik idealnie łączy zdrowotne działanie jodu i tarczycy. Produkowany jest on w formie roślinnych kapsułek, dzięki czemu jest łatwy i przyjazny w stosowaniu. Jedno opakowanie zawiera 120 kapsułek, co przy zalecanej dawce 2 kapsułek na dzień, wystarcza na pełne 2 miesiące suplementacji.

Cena: 128 zł brutto

Producent: Let's Talk Health®