Cena: 119,00 zł

BIO WROCŁAW

Moringa olejodajna - poznaj zbawienną moc witamin wyrastających z "drzewa chrzanowego" - BIO WROCŁAW

Suplementy diety

Moringa olejodajna - poznaj zbawienną moc witamin wyrastających z "drzewa chrzanowego"

Szeroki wachlarz zastosowań i bogactwo witamin i minerałów sprawiają, że moringa to prawdziwy superfood. Teraz dostępna również w postaci suplementu.

Moringa olejodajna (moringa oleifera) wywodzi się z północnych Indii i jest rośliną o silnych właściwościach odżywczo-leczniczych. Ze względu na smak korzeni przypominający chrzan, często nazywana jest "drzewem chrzanowym" lub "drzewem długiego życia". Nieprzypadkowo uchodzi za jeden z najzdrowszych produktów stosowanych w odżywianiu i medycynie.

Potwierdzają to suche dane: moringa zawiera 2 razy więcej białka niż soja, 4 razy więcej witaminy A niż marchew, 7 razy więcej witaminy C niż pomarańcze, 7 razy więcej białka niż mleko i 25 razy więcej żelaza niż szpinak. Co istotne, rosnąca w postaci drzewa moringa jest rośliną niezwykle wszechstronną, oferując człowiekowi dobra w kilku postaciach.

Kwiaty, liście i korzenie są surowcami wykorzystywanymi w produkcji leków i suplementów diety. Ziarna rośliny, dzięki właściwościom antybakteryjnym, wykorzystywane są do oczyszczania wody oraz w produkcji oleju w celach spożywczych i na potrzeby pielęgnacji skóry. Cała roślina wykorzystywana jest również jako biomasa do wytwarzania biopaliw oraz ekologicznych nawozów.

Bazując na zdrowotnych właściwościach "drzewa chrzanowego", amerykańska firma Bio Nutrition opracowała suplement diety Moringa 5 000 mg. Wyprodukowany został on z najwyższej jakości ekstraktu (10:1), uzyskanego z wyselekcjonowanych liści moringi. Nie zawiera glutenu, sztucznych składników, substancji konserwujących, cukru czy soli. Jedno opakowanie zawiera 90 kapsułek, starczających na 3 pełne miesiące dawkowania.

Cena: 119,00 zł brutto

Producent: Bio Nutrition