Cena: 136,00 zł

BIO WROCŁAW

Preferujesz aktywny tryb życia? Women's Wellness jest dla Ciebie! - BIO WROCŁAW

Suplementy diety

Preferujesz aktywny tryb życia? Women's Wellness jest dla Ciebie!

 Oto suplement diety stworzony specjalnie z myślą o kobietach. Dostarcza wszystkich potrzebnych witamin i minerałów oraz... poprawia nastrój!

Women's Wellness to kompleksowa mieszanka witamin, ziół i minerałów dedykowanych kobietom preferującym aktywny styl życia. Nie tylko dostarcza organizmowi niezbędnych suplementów do prawidłowego funkcjonowania organizmu, ale i, dzięki zawartości owocowych przeciwutleniaczy, ogranicza szkodliwe działanie wolnych rodników

Ponadto mieszanka Women's Wellness poprawia formę fizyczną i ogranicza proces starzenia. W jej skład, oprócz całego szeregu witamin - z witaminą C na czele - wchodzą pierwiastki i minerały takie jak wapń, magnez, potas, jod czy chrom. Do tego dochodzą mieszanki naturalnych aminokwasów i ziół oraz składniki owoców i warzyw.

Warto zaznaczyć, iż nazwa suplementu nie jest przypadkowa - nie tylko wspiera on pracę kobiecego organizmu, ale i zapewnia dobre samopoczucie oraz kondycję psychiczną. Reasumując, produkt firmy Bio Nutriton - od pół wieku specjalizującej się w produkcji naturalnych suplementów diety - stanowi wzorcowy preparat odżywczy dla kobiet aktywnych i ceniących zdrowy styl życia.

Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek, wystarczających na 2 miesiące dawkowania.

Cena: 136,00 zł

Producent: Bio Nutrition