Cena: 89,00 zł

BIO WROCŁAW

Maca-Max - niezawodny oręż w walce o udane życie seksualne - BIO WROCŁAW

Suplementy diety

Maca-Max - niezawodny oręż w walce o udane życie seksualne

"Peruwiański żeń-szeń" pomoże na wiele dolegliwości, od spadku libido po problemy z gęstością kości.

Maca-Max to suplement diety bazujący na południowoamerykańskim korzeniu maca (lepidium meyenii). Jest on niezwykle bogaty w białko, witaminy, minerały, kwasy tłuszczowe i aminokwasy, z argininą na czele. Jego właściwości już tysiące lat temu odkryli rdzenni mieszkańcy Andów - Inkowie; stąd też bywa on nazywany "peruwiańskim żeń-szeniem" lub "naturalną viagrą".

Stosowany przez mężczyznom poprawia ich sprawność seksualną. Nie tylko zwiększa produkcję testosteronu i estrogenu, prowadzących do zwiększenia popędu płciowego, ale i ułatwia erekcję oraz sprzyja poprawie męskiej płodności.

W przypadku kobiet łagodzi objawy miesiączki i menopauzy oraz reguluje zaburzenia hormonalne. Ponadto przeciwdziała osteoporozie - zwłaszcza w przypadku kobiet w okresie menopauzy. Wykorzystując właściwości korzenia, amerykański producent Bio Nutriton opatentował go w formie żelatynizowanej, o przyswajalności na poziomie 90%.

Jako Maca-Max oferowany jest on w formie 30 kapsułek, każda zawierająca aż 1 000 mg korzenia, z zaleceniem jednokrotnego dawkowania w ciągu dnia.

Cena: 89,00 zł

Producent: Bio Nutrition