Cena: 79,00 zł

Interpromo

Koncentrat pierzgi pszczelej Bee Pearl - Interpromo

Suplementy diety

Koncentrat pierzgi pszczelej Bee Pearl

BeePearl to innowacyjny suplement diety na bazie pierzgi pszczelej.

Pierzga jest jedynym w swoim rodzaju produktem naturalnym o właściwościach odżywczych, antybakteryjnych, odtruwających oraz wykazującym właściwości przeciwnowotworowe. Regularne stosowanie pierzgi przyczynia się do: wzrostu witalności, wzmocnienia odporności, poprawy wzroku, polepszenia pamięci oraz zdolności koncentracji.

Wspomaga budowę w organizmach naturalnej bariery przeciwnowotworowej. Pierzga stanowi efektywny środek wzmacniający organizm w trakcie leczenia stanów chorobowych i po leczeniu antybiotykami.

Pomaga odnowić florę bakteryjną żołądka i jelit, polepsza skład krwi oraz wyraźnie zmniejsza niedokrwistość.Pierzga wspomaga redukcję stanów zapalnych, przyspiesza rekonwalescencję po chorobach oraz dodaje sił i energii.

Pozyskana z najczystszych, ekologicznych, dziewiczych łąk Europy Północnej pierzga jest przetwarzana przez firmę Kiin Pharma. W warunkach laboratoryjnych w oparciu o opatentowaną, unikalną technologię, opracowany został proces produkcji skoncentrowanego ekstraktu. Jego właściwości i działanie jest pięciokrotnie silniejsze od pierzgi w stanie pierwotnym.

Jest to produkt w 100% naturalny. Nie zawiera żadnych chemicznych dodatków czy wypełniaczy, dlatego mamy pewność, że jest mocno skoncentrowanym preparatem, który daje zmaksymalizowany efekt działania i skuteczność stosowania. Dodatkową jego zaletą jest to, że jest to jedyny preparat z pierzgą zamknięty w wygodnych do stosowania kapsułkach.


Skład/INCI : liofilizowany ekstrakt pierzgi (Apis Panis), Hypromeloza (powłoka kapsułkowa)

Cena:
1 opakowanie: 79 zł (30 kaps.)
2 opakowania: 150 zł (60 kaps.)
3 opakowania: 210 zł (90 kaps.)
5 opakowań: 325 zł (150 kaps.)

Więcej informacji >> https://beepearl.pl/

Firma: Interpromo
Znajdź terapeutę i uzyskaj pomoc
Zgodnie ze swoimi potrzebami medycyny niekonwencjonalnej

Pozostałe produkty

Żywe Mumio

Żywe Mumio

Suplementy diety

Samento

Samento

Suplementy diety

W 100% naturalna witamina C

W 100% naturalna witamina C

Suplementy diety

Monolipid K Forte

Monolipid K Forte

Suplementy diety

Raport specjalny

Bezpieczny dom

Bezpieczny dom

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store