Bakalland S.A.

Baton BA! Daktyle & Pomarańcza z prażonymi arachidami i zbożem - Bakalland S.A.

Zdrowa żywność

Baton BA! Daktyle & Pomarańcza z prażonymi arachidami i zbożem

Nowość Bakalland to w pełni naturalne, proste receptury. Batony skomponowane są tylko z owoców, orzechów i ziaren. Za smak batonów odpowiadają sok cytrynowy i naturalny olejek pomarańczowy. Co więcej, batony Bakalland zawierają tylko cukry naturalnie występujące w użytych do produkcji składnikach i nie posiadają syropu glukozowego, tłuszczu palmowego i tłuszczów utwardzonych.

Żyjąc w pośpiechu, chcemy jednocześnie dbać o swój organizm i dostarczać mu niezbędnych wartości odżywczych, komponując naszą dietę zgodnie z rekomendacjami ekspertów. Dlatego chętnie sięgamy po owoce, zarówno surowe, jak i te podane w postaci smart, czyli np. batonów owocowych stanowiących formę zdrowej przekąski. Doskonałą owocową alternatywą, która bez trudu zmieści się do torebki, plecaka czy kieszeni, są nowe batony owocowe Bakalland BA! 100% Natury.

Nowy baton Bakalland BA! Daktyle & Pomarańcza to produkt w 100 proc. naturalny, który cechuje bardzo prosta i czysta receptura, składająca się w 99 proc. z owoców, orzechów i ziaren. Jest to pyszna kompozycja słodyczy daktyli, sycących orzechów arachidowych i płatków owsianych oraz orzeźwiającej nuty pomarańczy. Baton owocowy Bakalland BA! to nie tylko oryginalny smak, ale także źródło istotnych wartości odżywczych i błonnika. Co więcej, powstaje bez dodatku cukru - zawiera jedynie cukry naturalnie występujące w tworzących go składnikach.

Batony owocowe Bakalland BA! 100% Natury są rozwiązaniem dla wszystkich poszukujących zdrowej, uniwersalnej przekąski, dla każdego i na co dzień.

Cena: 2,59zł / szt.

Raport specjalny

Schudnij na lato!

Schudnij na lato!

Narzędzia
Ikona wagi
Sprawdź swoje BMI
Nasz kalkulator pozwoli oszacować czy masa ciała jest prawidłowa

Nowości

Leki nasenne podnoszą ciśnienie

Leki nasenne podnoszą ciśnienie

19 lipiec 2019

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store