Bakalland S.A.

Baton BA! Daktyle & Pomarańcza z prażonymi arachidami i zbożem - Bakalland S.A.

Zdrowa żywność

Baton BA! Daktyle & Pomarańcza z prażonymi arachidami i zbożem

Nowość Bakalland to w pełni naturalne, proste receptury. Batony skomponowane są tylko z owoców, orzechów i ziaren. Za smak batonów odpowiadają sok cytrynowy i naturalny olejek pomarańczowy. Co więcej, batony Bakalland zawierają tylko cukry naturalnie występujące w użytych do produkcji składnikach i nie posiadają syropu glukozowego, tłuszczu palmowego i tłuszczów utwardzonych.

Żyjąc w pośpiechu, chcemy jednocześnie dbać o swój organizm i dostarczać mu niezbędnych wartości odżywczych, komponując naszą dietę zgodnie z rekomendacjami ekspertów. Dlatego chętnie sięgamy po owoce, zarówno surowe, jak i te podane w postaci smart, czyli np. batonów owocowych stanowiących formę zdrowej przekąski. Doskonałą owocową alternatywą, która bez trudu zmieści się do torebki, plecaka czy kieszeni, są nowe batony owocowe Bakalland BA! 100% Natury.

Nowy baton Bakalland BA! Daktyle & Pomarańcza to produkt w 100 proc. naturalny, który cechuje bardzo prosta i czysta receptura, składająca się w 99 proc. z owoców, orzechów i ziaren. Jest to pyszna kompozycja słodyczy daktyli, sycących orzechów arachidowych i płatków owsianych oraz orzeźwiającej nuty pomarańczy. Baton owocowy Bakalland BA! to nie tylko oryginalny smak, ale także źródło istotnych wartości odżywczych i błonnika. Co więcej, powstaje bez dodatku cukru - zawiera jedynie cukry naturalnie występujące w tworzących go składnikach.

Batony owocowe Bakalland BA! 100% Natury są rozwiązaniem dla wszystkich poszukujących zdrowej, uniwersalnej przekąski, dla każdego i na co dzień.

Cena: 2,59zł / szt.

Znajdź terapeutę i uzyskaj pomoc
Zgodnie ze swoimi potrzebami medycyny niekonwencjonalnej

Raport specjalny

Bezpieczny dom

Bezpieczny dom

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store