Bakalland S.A.

Baton BA! Daktyle & Kakao z prażonymi arachidami i zbożem - Bakalland S.A.

Zdrowa żywność

Baton BA! Daktyle & Kakao z prażonymi arachidami i zbożem

Żyjąc w pośpiechu, chcemy jednocześnie dbać o swój organizm i dostarczać mu niezbędnych wartości odżywczych, komponując naszą dietę zgodnie z rekomendacjami ekspertów. Dlatego chętnie sięgamy po owoce, zarówno surowe, jak i te podane w postaci smart, czyli np. batonów owocowych stanowiących formę zdrowej przekąski.

Postępując zgodnie z aktualnymi trendami żywieniowymi, coraz częściej sięgamy po przekąski, które są jak najmniej przetworzone i uzupełniamy swoją dietę o warzywa i owoce. Śledzimy też zalecenia ekspertów, takie jak np. Piramida Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej stworzona przez Instytut Żywności i Żywienia. W najnowszej odsłonie Piramidy owoce i warzywa przesunęły się z trzeciego na drugie (zaraz po aktywności fizycznej) miejsce pod względem ważności.

Dietetycy zalecają też spożywanie pięciu porcji warzyw i owoców dziennie. Jednak tempo naszego życia i poszukiwanie różnorodnych smaków sprawiają, że chętnie sięgamy po nie także w niestandardowej postaci, np. w formie naturalnych batonów owocowych, które łączą pełnię składników odżywczych i błonnika z wyjątkowymi walorami smakowymi. 

Baton Ba! Daktyle & Kakao z prażonymi arachidami i zbożem od Bakalland to w 100 proc. naturalna przekąska składająca się tylko z prażonych orzechów arachidowych, słodyczy daktyli, pożywnych płatków owsianych i wyrazistego w smaku kakao. Batony powstają bez dodatku cukru, syropu glukozowego, tłuszczu palmowego i tłuszczów utwardzonych, są za to bogatym i naturalnym źródłem błonnika.

Cena: 2,59 zł / szt.

Raport specjalny

Schudnij na lato!

Schudnij na lato!

Narzędzia
Ikona wagi
Sprawdź swoje BMI
Nasz kalkulator pozwoli oszacować czy masa ciała jest prawidłowa

Nowości

Leki nasenne podnoszą ciśnienie

Leki nasenne podnoszą ciśnienie

19 lipiec 2019

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store