Bakalland S.A.

Baton BA! Daktyle & Kakao z prażonymi arachidami i zbożem - Bakalland S.A.

Zdrowa żywność

Baton BA! Daktyle & Kakao z prażonymi arachidami i zbożem

Żyjąc w pośpiechu, chcemy jednocześnie dbać o swój organizm i dostarczać mu niezbędnych wartości odżywczych, komponując naszą dietę zgodnie z rekomendacjami ekspertów. Dlatego chętnie sięgamy po owoce, zarówno surowe, jak i te podane w postaci smart, czyli np. batonów owocowych stanowiących formę zdrowej przekąski.

Postępując zgodnie z aktualnymi trendami żywieniowymi, coraz częściej sięgamy po przekąski, które są jak najmniej przetworzone i uzupełniamy swoją dietę o warzywa i owoce. Śledzimy też zalecenia ekspertów, takie jak np. Piramida Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej stworzona przez Instytut Żywności i Żywienia. W najnowszej odsłonie Piramidy owoce i warzywa przesunęły się z trzeciego na drugie (zaraz po aktywności fizycznej) miejsce pod względem ważności.

Dietetycy zalecają też spożywanie pięciu porcji warzyw i owoców dziennie. Jednak tempo naszego życia i poszukiwanie różnorodnych smaków sprawiają, że chętnie sięgamy po nie także w niestandardowej postaci, np. w formie naturalnych batonów owocowych, które łączą pełnię składników odżywczych i błonnika z wyjątkowymi walorami smakowymi. 

Baton Ba! Daktyle & Kakao z prażonymi arachidami i zbożem od Bakalland to w 100 proc. naturalna przekąska składająca się tylko z prażonych orzechów arachidowych, słodyczy daktyli, pożywnych płatków owsianych i wyrazistego w smaku kakao. Batony powstają bez dodatku cukru, syropu glukozowego, tłuszczu palmowego i tłuszczów utwardzonych, są za to bogatym i naturalnym źródłem błonnika.

Cena: 2,59 zł / szt.

Znajdź terapeutę i uzyskaj pomoc
Zgodnie ze swoimi potrzebami medycyny niekonwencjonalnej

Raport specjalny

Bezpieczny dom

Bezpieczny dom

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store