Prezentacje

Z dala od zgiełku - Mazowsze Medi SPA

Z dala od zgiełku - Mazowsze Medi SPA

Wyobraź sobie taras z widokiem na góry Beskidu Śląskiego, z dala od zgiełku, gdzie można zaczerpnąć głęboko powietrza i wypocząć dokładnie tak, jak lubisz...

Firma: Mazowsze Medi Spa
Chińska medycyna w starciu z nowotworami

Chińska medycyna w starciu z nowotworami

Warto wykorzystać Mądrość Wschodu, by skutecznie pokonać raka. Dzięki wyjątkowym grzybom Ganoderma lucidum, który może pomóc wzmocnić odporność osłabionego chorobą organizmu.

Firma: Beijing Tong Ren Tang Poland Sp. z o.o.
Ozon - recepta na zdrowie

Ozon - recepta na zdrowie

Znasz ten zapach po burzy? Taki świeży, lekko drażniący nos? Tak pachnie ozon. Gaz, który wypełnia stratosferę okazuje się być sprzymierzeńcem człowieka nie tylko jako niewidzialna tarcza przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Firma: Onkomed Sp. z o.o.
Mind master - doładuj energię!

Mind master - doładuj energię!

Jeśli chcesz stale tryskać energią i radością życia, nie zapominaj o odpowiedniej dawce witamin!

Firma: LR Health & Beauty Systems Sp. z o. o.
GET SLIM CLUB odchudza Polki

GET SLIM CLUB odchudza Polki

System Get Slim Club wystartował zaledwie rok temu, a już bije rekordy popularności, zwłaszcza wśród kobiet. Ambasadorką klubu jest prezenterka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna. Sprawdź, na czym polega program, dzięki któremu schudło już ponad 3 tys. osób.

Zielono mi, czyli bądź zdrów z algami!

Zielono mi, czyli bądź zdrów z algami!

Niepozorne wodorosty mogą pomóc nie tylko wyżywić ludzkość, ale również wyleczyć ją z wielu schorzeń

Firma: kenayAG
Alchemia zdrowia w Manor House

Alchemia zdrowia w Manor House

Innowacyjna propozycja prestiżowego hotelu SPA na redukcję stresu, uwolnienie od negatywnych emocji i poprawę nastroju...

Firma: Hotel Manor House SPA**** Pałac drowążów*****
Skąd się biorą choroby?

Skąd się biorą choroby?

Badania krwi masz w normie, a jednak wciąż odczuwasz przewlekłe zmęczenie, bóle głowy i zaburzenia trawienia? Skąd to się bierze? Poznaj przyczyny przewlekłych dolegliwości!

Firma: Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia "Magnus Animus"
S.O.S. aloes!

S.O.S. aloes!

To fascynujące, że świat roślin liczy już przeszło 1,5 mln gatunków. Część z nich – bez względu na zapach czy kształt, posiada nieskończoną ilość właściwości zdrowotnych, których zbawienny wpływ na organizm opisywali już starożytni. Nie bez powodu najsławniejszy grecki lekarz – Hipokrates podkreślał, że „lekarz pomaga, natura leczy”.

Firma: LR Health & Beauty Systems Sp. z o. o.
Sok palmowy - sposób na naturalne oczyszczenie organizmu

Sok palmowy - sposób na naturalne oczyszczenie organizmu

Tak jak każda maszyna wymaga kapitalnego remontu, tak nasze ciało od czasu do czasu potrzebuje oczyszczenia. Pozbądź się toksyn dzięki kuracji Neera!

Firma: Madal Bal Sp. z o.o.
Od przewodu pokarmowego do autyzmu

Od przewodu pokarmowego do autyzmu

Leczenie zaburzeń trawienia u osób cierpiących na autyzm ma bezpośredni wpływ na zmianę zachowania pacjentów – mówi dr Magdalena Cubała-Kucharska

Firma: ARCANA – Instytut Medycyny Integracyjnej
Zabójcze lekarstwa i zorganizowana przestępczość

Zabójcze lekarstwa i zorganizowana przestępczość

Primum non nocere? Raczej pecunia non olet! Sprawdź, jak nam szkodzą producenci leków

Firma: Wydawnictwo Purana

Nowości

Cukier i rak

Cukier i rak

21 listopad 2017

Opieka medyczna

Warte polecenia

Obecnie z każdej strony otaczają nas reklamy, które mają nas przekonać do kupowania różnych produktów oraz do wybierania produktów konkretnych firm. W tym gąszczu informacji często się gubimy i zastanawiamy, co wybrać. Z pewnością warto wybierać produkty z polecania znajomych - możemy wtedy mieć pewność, że są to rzeczy sprawdzone.

W naszym dziale Prezentacje i promocje będziemy przedstawiać produkty i firmy, które naszym zdaniem warte są polecenia. Oprócz tego będziemy tutaj przedstawiać rozwiązania i naturalne sposoby na wiele dolegliwości, które obecnie są leczone przy użyciu farmaceutyków.

W dziale Prezentacje i promocje można między innymi przeczytać o oczyszczaniu organizmu w walce z alergią, a także o tym, dlaczego warto spożywać jagody, nazywane również pokarmem młodości. Zawierają one bowiem Pterostylben i resweratrol, które chronią mózg i układ krążenia, działają przeciwzapalnie, a także wspomagają rozwój tkanki mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej.

Naturalna opieka medyczna

Opieka medyczna, to także medycyna naturalna, zwana również konwencjonalną. Coraz więcej osób sięga do natury w momencie radzenia sobie z różnymi problemami. W tym dziale warto zapoznać się z artykułem "Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?', który pokazuje zalety leczenia biorezonansem oraz wskazuje na konieczność leczenia chorób pasożytniczych, które występują u wielu osób, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. W wielu przypadkach choroby pasożytnicze należy leczyć, gdyż mają wpływ na cały organizm człowieka.