Prezentacje

Alchemia zdrowia w Manor House

Alchemia zdrowia w Manor House

Innowacyjna propozycja prestiżowego hotelu SPA na redukcję stresu, uwolnienie od negatywnych emocji i poprawę nastroju...

Firma: Hotel Manor House SPA**** Pałac drowążów*****
Skąd się biorą choroby?

Skąd się biorą choroby?

Badania krwi masz w normie, a jednak wciąż odczuwasz przewlekłe zmęczenie, bóle głowy i zaburzenia trawienia? Skąd to się bierze? Poznaj przyczyny przewlekłych dolegliwości!

Firma: Fundacja Ochrony i Promocji Zdrowia "Magnus Animus"
S.O.S. aloes!

S.O.S. aloes!

To fascynujące, że świat roślin liczy już przeszło 1,5 mln gatunków. Część z nich – bez względu na zapach czy kształt, posiada nieskończoną ilość właściwości zdrowotnych, których zbawienny wpływ na organizm opisywali już starożytni. Nie bez powodu najsławniejszy grecki lekarz – Hipokrates podkreślał, że „lekarz pomaga, natura leczy”.

Firma: LR Health & Beauty Systems Sp. z o. o.
Sok palmowy - sposób na naturalne oczyszczenie organizmu

Sok palmowy - sposób na naturalne oczyszczenie organizmu

Tak jak każda maszyna wymaga kapitalnego remontu, tak nasze ciało od czasu do czasu potrzebuje oczyszczenia. Pozbądź się toksyn dzięki kuracji Neera!

Firma: Madal Bal Sp. z o.o.
Od przewodu pokarmowego do autyzmu

Od przewodu pokarmowego do autyzmu

Leczenie zaburzeń trawienia u osób cierpiących na autyzm ma bezpośredni wpływ na zmianę zachowania pacjentów – mówi dr Magdalena Cubała-Kucharska

Firma: ARCANA – Instytut Medycyny Integracyjnej
Zabójcze lekarstwa i zorganizowana przestępczość

Zabójcze lekarstwa i zorganizowana przestępczość

Primum non nocere? Raczej pecunia non olet! Sprawdź, jak nam szkodzą producenci leków

Firma: Wydawnictwo Purana
Wyścig szczurów na kranówce

Wyścig szczurów na kranówce

Niewłaściwy sposób odżywiania może prowadzić do osłabienia kości i osteoporozy. Utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie ma fundamentalne znaczenie dla zdrowia

Firma: GREKOS
Nowy trend: woda z zasadami

Nowy trend: woda z zasadami

Świat zachwycił się jonizowaną wodą alkaliczną. Neutralizuje utleniający wpływ wolnych rodników, chroni przed starzeniem organizmu, a jej zasadowy odczyn sprawia, że znakomicie oczyszcza organizm z toksyn i ułatwia utrzymanie jego równowagi kwasowo-zasadowej. Nic dziwnego, że hollywoodzkie gwiazdy nie piją już nic innego...

Firma: GREKOS
Ozonowanie krwi - sposób na boreliozę

Ozonowanie krwi - sposób na boreliozę

Przełomowa terapia, polegająca na dożylnym podawaniu ozonu w ściśle określonych dawkach, może zabijać obecne we krwi krętki borelii

Firma: Pro Health Clinic
Złoto Karaibów - papaja

Złoto Karaibów - papaja

Kiedy Krzysztof Kolumb dotarł do wybrzeży Ameryki, rodowici Indianie po obfitym posiłku poczęstowali go papają, która znakomicie złagodziła nękające go dolegliwości żołądkowe. Podobno zuchwali piraci z Karaibów zajadali się tym egzotycznym owocem na pokładzie legendarnej „Czarnej Perły” – statku-widmo z łupami, które udało im się zagrabić. Wkrótce okazało się, że jest równie cenny co złoto...

Firma: Artmedica Sp. z o.o.
Medycyna kwantowa - terapia fal milimetrowych aparatem RGAmed

Medycyna kwantowa - terapia fal milimetrowych aparatem RGAmed

Terapia fal milimetrowych opracowana przez słynnych rosyjskich naukowców - Nikolaja Dimitrijewicza Dewiatkowa oraz prof. S.P. Sitko - polega na generowaniu częstotliwości odbudowujących uszkodzone komórki za pomocą aparatu RGAmed.

Firma: RGA
Kurkumina: zdrowie ma złoty kolor

Kurkumina: zdrowie ma złoty kolor

Pochodzi z Indii. Jest 8 razy silniejsza od witaminy E i C. Według ponad 1400 badań, które jej poświęcono, może dawać nadzieję na wyzdrowienie milionom chorych.

Firma: kenayAG

Opieka medyczna

Warte polecenia

Obecnie z każdej strony otaczają nas reklamy, które mają nas przekonać do kupowania różnych produktów oraz do wybierania produktów konkretnych firm. W tym gąszczu informacji często się gubimy i zastanawiamy, co wybrać. Z pewnością warto wybierać produkty z polecania znajomych - możemy wtedy mieć pewność, że są to rzeczy sprawdzone.

W naszym dziale Prezentacje i promocje będziemy przedstawiać produkty i firmy, które naszym zdaniem warte są polecenia. Oprócz tego będziemy tutaj przedstawiać rozwiązania i naturalne sposoby na wiele dolegliwości, które obecnie są leczone przy użyciu farmaceutyków.

W dziale Prezentacje i promocje można między innymi przeczytać o oczyszczaniu organizmu w walce z alergią, a także o tym, dlaczego warto spożywać jagody, nazywane również pokarmem młodości. Zawierają one bowiem Pterostylben i resweratrol, które chronią mózg i układ krążenia, działają przeciwzapalnie, a także wspomagają rozwój tkanki mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej.

Naturalna opieka medyczna

Opieka medyczna, to także medycyna naturalna, zwana również konwencjonalną. Coraz więcej osób sięga do natury w momencie radzenia sobie z różnymi problemami. W tym dziale warto zapoznać się z artykułem "Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?', który pokazuje zalety leczenia biorezonansem oraz wskazuje na konieczność leczenia chorób pasożytniczych, które występują u wielu osób, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. W wielu przypadkach choroby pasożytnicze należy leczyć, gdyż mają wpływ na cały organizm człowieka.