Prezentacje

Pokonaj raka jadem skorpiona!

Pokonaj raka jadem skorpiona!

Preparat stosowany już 200 lat temu na Kubie daje nadzieję chorym na nowotwory.

Firma: www.vidatoxpolska.pl
Masz osteoporozę? Odkwaś organizm zjonizowaną wodą alkaliczną!

Masz osteoporozę? Odkwaś organizm zjonizowaną wodą alkaliczną!

Dieta współczesnych ludzi składa się głównie z pożywienia przetworzonego. Pęd życia i ciągły brak czasu skłaniają nas do sięgania po produkty gotowe, zawierające ogromną ilość cukru i tłuszczów. Taki sposób odżywiania niczym nie przypomina tego, który stosowano kilkadziesiąt a nawet kilkanaście lat temu. Spożywamy pokarm pozbawiony witamin i minerałów, do tego zanieczyszczony przez stosowanie pestycydów i środków ochrony roślin. Same środowisko pozostawia wiele do życzenia...

Firma: mediasklep24.pl
Nabierz sił witalnych w Mazowsze Medi SPA

Nabierz sił witalnych w Mazowsze Medi SPA

Tryb życia, który zmuszeni jesteśmy prowadzić, natłok obowiązków, codzienna bieganina, praca do późna i nadmierny stres nie sprzyjają naszemu zdrowiu. Zadbaj o zdrowie z Mazowsze Medi Spa!

Firma: Mazowsze Medi Spa
Ener Vita - usuwa przyczyny, nie objawy!

Ener Vita - usuwa przyczyny, nie objawy!

Kliniki zdrowego człowieka Ener Vita nie stosują leczenia chemicznego, tylko za pomocą bezinwazyjnego biorezonansu komórkowego błyskawicznie eliminują źródło choroby.

Firma: enervita.pl
Sieć franczyzowa sklepów Naturalna Medycyna

Sieć franczyzowa sklepów Naturalna Medycyna

Naturalna Medycyna stawia na produkty prozdrowotne z grupy zdrowej żywności, suplementy diety, naturalne kosmetyki oraz wiele innych produktów wspomagających procesy leczenia, a przede wszystkim unikalne kosmetyki zapewniające naturalną profilaktykę w zakresie dobrego zdrowia oraz wizerunku zewnętrznego.

Firma: Sklep Naturalna Medycyna
Borelioza: malaria północy

Borelioza: malaria północy

Rozmowa z doktorem Wiesławem Czarkowskim, lekarzem medycyny, specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej, kardio- i neurochirurgiem, a przy tym twórcą metody leczenia stosowanej w klinice Ener Vita.

Firma: enervita.pl
Lissa Rankin. Umysł silniejszy od medycyny

Lissa Rankin. Umysł silniejszy od medycyny

Autorka książki "Umysł silniejszy od medycyny" Lissa Rankin po 12 latach edukacji i 8 latach praktyki medycznej doszła do wniosku, że wystarczy zmienić sposób, w jaki myślimy i czujemy, by obudzić w nas siłę samoleczenia.

Firma: Wydawnictwo Purana
Walka z alergią

Walka z alergią

Wiosna wreszcie przyszła, jakże upragniona, czekaliśmy na nią i odliczaliśmy dni do jej nastania. Niestety dla coraz większej grupy ludzi ta pora roku to udręka. Wieczny katar, łzawiące czerwone oczy i kichanie po kilkanaście razy na godzinę - to właśnie nieodłączne elementy wiosennych spacerów, porządków domowych lub prac w ogrodzie.

Firma: Body Detox
Czego (być może) nie wiesz o nietrzymaniu moczu lub stolca

Czego (być może) nie wiesz o nietrzymaniu moczu lub stolca

Wokół problemów z kontrolowaniem pęcherza i jelit (inkontynencją), dotyczących ok. 3,5 mln osób w Polsce oraz sposobów leczenia, istnieje wiele niedomówień, których wyjaśnienie, leży w interesie chorych. Na przykład przekonanie, że farmakoterapia lub operacja, leczy nietrzymanie moczu. Mogą one stanowić jedynie etap leczenia wymagający uzupełnienia o rehabilitację.

Firma: www.innomed.pl
Pokarm młodości. Pterostylben i resweratrol

Pokarm młodości. Pterostylben i resweratrol

Szczupli, silni, bystrzy i zdrowi - tacy chcielibyśmy być do późnej starości. Naukowcy nie ustają w poszukiwaniach substancji, które uczyniłyby to marzenie realnym. Teraz na widelcu badaczy jest pterostylben, bliski kuzyn resweratrolu.

Firma: kenayAG
Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?

Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?

Rozmowa z Wiesławem Czarkowskim lekarzem medycyny, specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej, absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu, który porzucił chirurgię na rzecz medycyny alternatywnej. Od 20 lat prowadzi w Kielcach Klinikę Zdrowego Człowieka Ener Vita®, a od 6 lat filię tej placówki na Śląsku w Gliwicach.

Firma: enervita.pl
Wyciag z jadu skorpiona, czyli moja wygrana walka z rakiem

Wyciag z jadu skorpiona, czyli moja wygrana walka z rakiem

Zaczęło się podręcznikowo. Wiosną zeszłego roku Eugeniusz M. zauważył, że co noc wstaje do toalety, zaczął też mieć problemy z oddawaniem moczu. Lekarz skierował go na badanie krwi pod kątem PSA i do urologa. Poziom swoistego antygenu sterczowego (PSA) przekroczył znacznie normę.

Firma: www.vidatoxpolska.pl

Nowości

Cukier i rak

Cukier i rak

21 listopad 2017

Opieka medyczna

Warte polecenia

Obecnie z każdej strony otaczają nas reklamy, które mają nas przekonać do kupowania różnych produktów oraz do wybierania produktów konkretnych firm. W tym gąszczu informacji często się gubimy i zastanawiamy, co wybrać. Z pewnością warto wybierać produkty z polecania znajomych - możemy wtedy mieć pewność, że są to rzeczy sprawdzone.

W naszym dziale Prezentacje i promocje będziemy przedstawiać produkty i firmy, które naszym zdaniem warte są polecenia. Oprócz tego będziemy tutaj przedstawiać rozwiązania i naturalne sposoby na wiele dolegliwości, które obecnie są leczone przy użyciu farmaceutyków.

W dziale Prezentacje i promocje można między innymi przeczytać o oczyszczaniu organizmu w walce z alergią, a także o tym, dlaczego warto spożywać jagody, nazywane również pokarmem młodości. Zawierają one bowiem Pterostylben i resweratrol, które chronią mózg i układ krążenia, działają przeciwzapalnie, a także wspomagają rozwój tkanki mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej.

Naturalna opieka medyczna

Opieka medyczna, to także medycyna naturalna, zwana również konwencjonalną. Coraz więcej osób sięga do natury w momencie radzenia sobie z różnymi problemami. W tym dziale warto zapoznać się z artykułem "Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?', który pokazuje zalety leczenia biorezonansem oraz wskazuje na konieczność leczenia chorób pasożytniczych, które występują u wielu osób, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. W wielu przypadkach choroby pasożytnicze należy leczyć, gdyż mają wpływ na cały organizm człowieka.