Prezentacje

Lissa Rankin. Umysł silniejszy od medycyny

Lissa Rankin. Umysł silniejszy od medycyny

Autorka książki "Umysł silniejszy od medycyny" Lissa Rankin po 12 latach edukacji i 8 latach praktyki medycznej doszła do wniosku, że wystarczy zmienić sposób, w jaki myślimy i czujemy, by obudzić w nas siłę samoleczenia.

Firma: Wydawnictwo Purana
Walka z alergią

Walka z alergią

Wiosna wreszcie przyszła, jakże upragniona, czekaliśmy na nią i odliczaliśmy dni do jej nastania. Niestety dla coraz większej grupy ludzi ta pora roku to udręka. Wieczny katar, łzawiące czerwone oczy i kichanie po kilkanaście razy na godzinę - to właśnie nieodłączne elementy wiosennych spacerów, porządków domowych lub prac w ogrodzie.

Firma: Body Detox
Czego (być może) nie wiesz o nietrzymaniu moczu lub stolca

Czego (być może) nie wiesz o nietrzymaniu moczu lub stolca

Wokół problemów z kontrolowaniem pęcherza i jelit (inkontynencją), dotyczących ok. 3,5 mln osób w Polsce oraz sposobów leczenia, istnieje wiele niedomówień, których wyjaśnienie, leży w interesie chorych. Na przykład przekonanie, że farmakoterapia lub operacja, leczy nietrzymanie moczu. Mogą one stanowić jedynie etap leczenia wymagający uzupełnienia o rehabilitację.

Firma: www.innomed.pl
Pokarm młodości. Pterostylben i resweratrol

Pokarm młodości. Pterostylben i resweratrol

Szczupli, silni, bystrzy i zdrowi - tacy chcielibyśmy być do późnej starości. Naukowcy nie ustają w poszukiwaniach substancji, które uczyniłyby to marzenie realnym. Teraz na widelcu badaczy jest pterostylben, bliski kuzyn resweratrolu.

Firma: kenayAG
Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?

Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?

Rozmowa z Wiesławem Czarkowskim lekarzem medycyny, specjalistą II stopnia chirurgii ogólnej, absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu, który porzucił chirurgię na rzecz medycyny alternatywnej. Od 20 lat prowadzi w Kielcach Klinikę Zdrowego Człowieka Ener Vita®, a od 6 lat filię tej placówki na Śląsku w Gliwicach.

Firma: enervita.pl
Wyciag z jadu skorpiona, czyli moja wygrana walka z rakiem

Wyciag z jadu skorpiona, czyli moja wygrana walka z rakiem

Zaczęło się podręcznikowo. Wiosną zeszłego roku Eugeniusz M. zauważył, że co noc wstaje do toalety, zaczął też mieć problemy z oddawaniem moczu. Lekarz skierował go na badanie krwi pod kątem PSA i do urologa. Poziom swoistego antygenu sterczowego (PSA) przekroczył znacznie normę.

Firma: www.vidatoxpolska.pl
Zjonizowana woda alkaliczna niszczy wolne rodniki

Zjonizowana woda alkaliczna niszczy wolne rodniki

Wiek w paszporcie i wiek biologiczny to całkiem dwie różne rzeczy. Zdrowy, cieszący się życiem 90-latek, na pewno czuje się młodszy niż schorowany 50-latek.

Firma: mediasklep24.pl
Chcesz obniżyć poziom cholesterolu? Statyny nie są najlepszym rozwiązaniem

Chcesz obniżyć poziom cholesterolu? Statyny nie są najlepszym rozwiązaniem

Początkowo statyny przepisywano w celu zapobiegania wystąpieniu drugiego ataku serca lub udaru mózgu. Jednak dziś, z powodu badania JUPITER opublikowanego w piśmie New England Journal of Medicine w 2008 r., to się zmieniło i większość osób przyjmuje statyny, by zapobiegać pierwszemu atakowi serca.

Firma: kenayAG
Astaksantyna, czyli tajemnica zdrowej i młodej skóry

Astaksantyna, czyli tajemnica zdrowej i młodej skóry

Astaksantyna uznawana jest za jeden z najpotężniejszych antyutleniaczy. Przedłuża młodość skóry i sprawia, że możemy przebywać dłużej na słońcu bez oparzeń słonecznych.

Firma: kenayAG
Witaj w probiotycznym świecie

Witaj w probiotycznym świecie

W naszym organizmie znajduje się więcej bakterii niż komórek. W każdym z nas mieszkają setki bilionów mikroorganizmów, wśród których są zarówno dobrzy przyjaciele, jak i śmiertelni wrogowie. Większość z nas ignoruje to królestwo do momentu, kiedy źli zyskują przewagę nad dobrymi, co objawia się chorobą. Jeśli jednak postaralibyśmy się nie tylko odzyskać odpowiednią równowagę, lecz także regularnie wspierać dobre bakterie, szybko okazałoby się, że pobudzamy w ten sposób naturalną zdolność organizmu do samoleczenia i dbamy o dobre samopoczucie.

Firma: Wydawnictwo Purana
Zdrowie mieszka w jelitach

Zdrowie mieszka w jelitach

Zdrowe jelita to nie tylko poprawne trawienie i odżywianie organizmu oraz regularne wypróżnianie. Jelita odpowiedzialne są również za odporność, a bytujące w nich dobre bakterie mogą wpływać na nasze nastroje, temperament, także na otyłość, astmę, trądzik, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, agresję, a nawet ADHD u dzieci.

Firma: Artmedica Sp. z o.o.

Opieka medyczna

Warte polecenia

Obecnie z każdej strony otaczają nas reklamy, które mają nas przekonać do kupowania różnych produktów oraz do wybierania produktów konkretnych firm. W tym gąszczu informacji często się gubimy i zastanawiamy, co wybrać. Z pewnością warto wybierać produkty z polecania znajomych - możemy wtedy mieć pewność, że są to rzeczy sprawdzone.

W naszym dziale Prezentacje i promocje będziemy przedstawiać produkty i firmy, które naszym zdaniem warte są polecenia. Oprócz tego będziemy tutaj przedstawiać rozwiązania i naturalne sposoby na wiele dolegliwości, które obecnie są leczone przy użyciu farmaceutyków.

W dziale Prezentacje i promocje można między innymi przeczytać o oczyszczaniu organizmu w walce z alergią, a także o tym, dlaczego warto spożywać jagody, nazywane również pokarmem młodości. Zawierają one bowiem Pterostylben i resweratrol, które chronią mózg i układ krążenia, działają przeciwzapalnie, a także wspomagają rozwój tkanki mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej.

Naturalna opieka medyczna

Opieka medyczna, to także medycyna naturalna, zwana również konwencjonalną. Coraz więcej osób sięga do natury w momencie radzenia sobie z różnymi problemami. W tym dziale warto zapoznać się z artykułem "Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?', który pokazuje zalety leczenia biorezonansem oraz wskazuje na konieczność leczenia chorób pasożytniczych, które występują u wielu osób, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. W wielu przypadkach choroby pasożytnicze należy leczyć, gdyż mają wpływ na cały organizm człowieka.