Prezentacje

Mitochondrium - klucz do wieczności

Mitochondrium - klucz do wieczności

Proces zapalny w przypadku większości chorób ma swój początek w mitochondrium komórkowym. Jeśli chcesz być zdrowy, zadbaj o to, by nie dochodziło w nich do uszkodzeń!

Firma: Mito-pharma
Szczepionki - bomba z opóźnionym zapłonem?

Szczepionki - bomba z opóźnionym zapłonem?

Mimo że z niektórymi chorobami zakaźnymi nie ma żartów, odkąd na świecie zaczęło się nagłaśniać przypadki poważnych powikłań poszczepiennych, zdania na temat profilaktycznego uodporniania się stały się podzielone. Kwestia szczepień nabrała charakteru politycznego. Zyskała zarówno swoich gorliwych wyznawców, jak i zdecydowanych przeciwników. Komu wierzyć?

Firma: Hartigrama sp. z o.o.
Konopie w szpitalu - historia medycznej marihuany

Konopie w szpitalu - historia medycznej marihuany

Konopie indyjskie stosowane są powszechnie jako naturalny lek już od 12 tys. lat. Dlaczego zaledwie w ciągu ostatniego wieku zrobiło się tyle zamieszania na temat ich wykorzystania w medycynie? Michael Backes w swojej najnowszej książce Marihuana i Medycyna próbuje wyjaśnić, że najbardziej tracą na tym ciężko chorzy pacjenci.

Firma: Wydawnictwo Purana
Fitoterapia, czyli zioła, które leczą

Fitoterapia, czyli zioła, które leczą

Marta Skolmowska - właścicielka Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora w Łomiankach opowiada nam o tym, czy współczesna fitoterapia jest szansą na powrót do zdrowia, kiedy konwencjonalna medycyna zawodzi.

Firma: Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora
Komu brakuje witaminy B?

Komu brakuje witaminy B?

Istnieją dwie formy witaminy B12, na które możesz się najczęściej natknąć – metylokobalamina i cyjanokobalamina. Ta ostatnia jest znacznie bardziej powszechna w multiwitaminach i suplementach witaminy B12, ale jest wiele argumentów przemawiających za tym, by zastąpić ten składnik metylokobalaminą, która powoli zyskuje popularność. Co sprawia, że metylokobalamina jest lepszym uzupełnieniem zdrowej diety?

Firma: BIO WROCŁAW
Zakwaszenie organizmu - przyczyna większości chorób

Zakwaszenie organizmu - przyczyna większości chorób

Według najnowszych badań cierpi na nie ponad 80% Europejczyków. Wywołuje osłabienie, rozdrażnienie lub problemy ze skórą i włosami. Może też być przyczyną nieprzyjemnych infekcji. Czym nam grozi zaburzenie równowagi kwasowo-zasadowej?

Firma: LR Health & Beauty Systems Sp. z o. o.
Czy dzięki witaminom można żyć dłużej?

Czy dzięki witaminom można żyć dłużej?

Każdy słyszał o tym, że małym dzieciom należy podawać witaminy D i K. Wtedy są zdrowsze i lepiej rosną. A co z dorosłymi? Czy nie powinni przyjmować związków, które mogą przedłużyć życie?

Firma: kenayAG
Z dala od zgiełku - Mazowsze Medi SPA

Z dala od zgiełku - Mazowsze Medi SPA

Wyobraź sobie taras z widokiem na góry Beskidu Śląskiego, z dala od zgiełku, gdzie można zaczerpnąć głęboko powietrza i wypocząć dokładnie tak, jak lubisz...

Firma: Mazowsze Medi Spa
Chińska medycyna w starciu z nowotworami

Chińska medycyna w starciu z nowotworami

Warto wykorzystać Mądrość Wschodu, by skutecznie pokonać raka. Dzięki wyjątkowym grzybom Ganoderma lucidum, który może pomóc wzmocnić odporność osłabionego chorobą organizmu.

Firma: Beijing Tong Ren Tang Poland Sp. z o.o.
Ozon - recepta na zdrowie

Ozon - recepta na zdrowie

Znasz ten zapach po burzy? Taki świeży, lekko drażniący nos? Tak pachnie ozon. Gaz, który wypełnia stratosferę okazuje się być sprzymierzeńcem człowieka nie tylko jako niewidzialna tarcza przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Firma: Onkomed Sp. z o.o.
Mind master - doładuj energię!

Mind master - doładuj energię!

Jeśli chcesz stale tryskać energią i radością życia, nie zapominaj o odpowiedniej dawce witamin!

Firma: LR Health & Beauty Systems Sp. z o. o.
GET SLIM CLUB odchudza Polki

GET SLIM CLUB odchudza Polki

System Get Slim Club wystartował zaledwie rok temu, a już bije rekordy popularności, zwłaszcza wśród kobiet. Ambasadorką klubu jest prezenterka telewizyjna Paulina Sykut-Jeżyna. Sprawdź, na czym polega program, dzięki któremu schudło już ponad 3 tys. osób.

Nowości

Dieta wysokotłuszczowa wydłuży życie

Dieta wysokotłuszczowa wydłuży życie

19 styczeń 2018

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store

Opieka medyczna

Warte polecenia

Obecnie z każdej strony otaczają nas reklamy, które mają nas przekonać do kupowania różnych produktów oraz do wybierania produktów konkretnych firm. W tym gąszczu informacji często się gubimy i zastanawiamy, co wybrać. Z pewnością warto wybierać produkty z polecania znajomych - możemy wtedy mieć pewność, że są to rzeczy sprawdzone.

W naszym dziale Prezentacje i promocje będziemy przedstawiać produkty i firmy, które naszym zdaniem warte są polecenia. Oprócz tego będziemy tutaj przedstawiać rozwiązania i naturalne sposoby na wiele dolegliwości, które obecnie są leczone przy użyciu farmaceutyków.

W dziale Prezentacje i promocje można między innymi przeczytać o oczyszczaniu organizmu w walce z alergią, a także o tym, dlaczego warto spożywać jagody, nazywane również pokarmem młodości. Zawierają one bowiem Pterostylben i resweratrol, które chronią mózg i układ krążenia, działają przeciwzapalnie, a także wspomagają rozwój tkanki mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej.

Naturalna opieka medyczna

Opieka medyczna, to także medycyna naturalna, zwana również konwencjonalną. Coraz więcej osób sięga do natury w momencie radzenia sobie z różnymi problemami. W tym dziale warto zapoznać się z artykułem "Jak skutecznie zwalczać choroby pasożytnicze?', który pokazuje zalety leczenia biorezonansem oraz wskazuje na konieczność leczenia chorób pasożytniczych, które występują u wielu osób, a nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. W wielu przypadkach choroby pasożytnicze należy leczyć, gdyż mają wpływ na cały organizm człowieka.