Jak oczyścić organizm z toksyn?

Wrogiem naszych organizmów są nie tylko pasożyty i drobnoustroje, ale także chemia obecna we wszystkim, co jemy, co wdychamy, czym się upiększamy.

Bezkrytycznie nabywając naszpikowane nią towary, doprowadziliśmy do sytuacji, nad którą nie mamy już kontroli. W naszych organizmach znajduje się dziś ok. 500 różnych substancji chemicznych, których nie było w organizmach naszych przodków. Nie znamy ani ich bezpośredniego oddziaływania, ani reakcji, w jakie mogą wchodzić. Nie wiemy też, jakie będą konsekwencje ich używania dla przyszłych pokoleń.

Mimo to nie ma w naszej kulturze tradycji kuracji oczyszczających, a jeśli już decydujemy się na takie zabiegi, to z błędnym przekonaniem, że jedna dwutygodniowa kuracja zapewni nam zdrowie i czystość na zawsze. Tak jednak nie jest. To tak, jakbyśmy po jednokrotnym umyciu rąk zawsze mieli je czyste. Na wszystko potrzeba czasu i cierpliwości.

Liliann Kristinn Elmborg - autorka książek o dietach i efektywnych kuracjach oczyszczających organizm: "Skuteczne kuracje oczyszczające", "Do zdrowia bez tabletek", "Sekrety kuracji oczyszczających". Od 18 lat prowadzi własną firmę Medi-Flowery.

Zadbaj o filtry swojego organizmu

Każdy często myje ręce, czyści zęby, bierze gorącą kąpiel, a chwilowe niedoskonałości w higienie przykrywa mgiełką dezodorantu. Tymczasem ostry zapach potu czy nieświeży oddech mogą pochodzić ze złogów i toksyn zalegających w wątrobie lub w nerkach. Spróbuj je oczyścić, a poczujesz się świeższy i pełen energii.

Zanieczyszczone środowisko, chemia wszechobecna w żywości, kosmetykach i odzieży - to gra w rosyjską ruletkę o własne zdrowie i życie. Tej gry nie można już dziś uniknąć, ale można zwiększyć szansę wygranej. Zrób to, zanim będzie za późno...

Czy wiesz, że:

1. Nieoczyszczone jelita to nie tylko problemy z trawieniem i wydalaniem, lecz także przyczyna otyłości i wzdęć oraz niedożywienia innych organów wewnętrznych, w tym serca i mózgu.

2. Nieoczyszczona wątroba to nie tylko problemy z trawieniem i systemem obronnym, lecz także zaburzenia krążenia, zanieczyszczenie krwi, dolegliwości zatok, zły stan cery, osłabione ścięgna, dolegliwości związane z oczami.

3. Nieoczyszczone nerki to nie tylko problemy z oddawaniem moczu i równowagą kwasowo-zasadową, lecz także niekorzystny wpływ na ciśnienie krwi i zatrzymywanie płynów ustrojowych. Według tradycyjnej medycyny chińskiej nerki mają związek ze słuchem, prawidłowym funkcjonowaniem stawów, jakością kości, szpiku, zębów i włosów.

Program oczyszczania organizmu

Po latach prób i doświadczeń przedstawiam program 3 kuracji: oczyszczanie jelit, wątroby i nerek. Z moich obserwacji wynika, że najsłuszniej jest przeprowadzać je w następującej kolejności:

I. Pierwsze oczyszczanie jelit (17 dni).

II. Oczyszczanie wątroby (2 dni).

III. Drugie oczyszczanie jelit.

IV. Oczyszczanie nerek (9 tygodni).

V. Trzecie oczyszczanie jelit.

Efekty oczyszczania

1. Kuracja na jelita przynosi poprawę perystaltyki, usunięcie szkodliwych bakterii, pasożytów i grzybów (np. Candida albicans) oraz toksyn i złogów. Prowadzi to do lepszego wchłaniania witamin i minerałów, przyspieszenia przemiany materii, poprawy sylwetki i podwyższenia energii.

2. Kuracja na wątrobę pozwala pozbyć się kamieni żółciowych, wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu, neutralizację toksyn, poprawę metabolizmu i filtracji (m.in. krwi) oraz usprawnienie trawienia. Ponadto wzmacnia system immunologiczny, poprawia wygląd cery i sylwetki.

3. Kuracja na nerki pomaga uwolnić organizm od złogów i kamieni, przywrócić równowagę kwasowo-zasadową, przyspieszyć wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii. Reguluje ciśnienie tętnicze krwi i poziom płynów ustrojowych oraz wpływa korzystnie na układ kostny.

Dokładny opis poszczególnych etapów kuracji i składników niezbędnych do ich przeprowadzenia znajduje się w mojej książce pt. "Skuteczne kuracje oczyszczające". Zapraszam też do obejrzenia na YouTube NTV wywiadu pt. "Oczyszczające kuracje - Liliann Elmborg". Więcej informacji na stronie internetowej lub pod nr tel. 506 807 654

 Medi-Flowery®

Zobacz też:

Zobacz także

Superbohater berberyna

Superbohater berberyna

Ulubiony ziołowy lek dr. Haralda Gaiera potrafi zwalczać rozmaite schorzenia, włącznie z infekcjami wywołanymi przez superbakterie, o czym przekonał się sam, gdy zaraził się MRSA.

Rzuć palenie

Rzuć palenie

Nowy Rok to idealny moment na podjęcie decyzji o rozstaniu ze zgubnym nałogiem. Problem jednak w tym, że to cel niełatwy do zrealizowania. Na szczęście istnieją alternatywne terapie i sposoby ułatwiające tę walkę.

7 sprzymierzeńców w walce ze stresem

7 sprzymierzeńców w walce ze stresem

Rośliny adaptogenne wspierają naturalne procesy obrony organizmu przed czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu odgrywają istotną rolę w profilaktyce chorób cywilizacyjnych.

Świerk wspiera pożyteczne bakterie

Świerk wspiera pożyteczne bakterie

Odwary z igliwia i gałązek tego drzewa ułatwiają odkrztuszanie i oczyszczają drogi oddechowe, a olejek łagodzi bóle mięśni i stawów.

Odżywki sportowe zwiększają ryzyko raka jąder

Odżywki sportowe zwiększają ryzyko raka jąder

Od preparatów na mięśnie do nasieniaka? Na szczęście ten niezwykle rzadki złośliwy nowotwór jąder daje bardzo pozytywne rokowania, nawet w III stadium choroby.

Raport specjalny

Prawa pacjenta

Prawa pacjenta

Nowości

Banany i marchew na biegunkę

Banany i marchew na biegunkę

18 luty 2018

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store