Jak oczyścić organizm z toksyn?

Wrogiem naszych organizmów są nie tylko pasożyty i drobnoustroje, ale także chemia obecna we wszystkim, co jemy, co wdychamy, czym się upiększamy.

Bezkrytycznie nabywając naszpikowane nią towary, doprowadziliśmy do sytuacji, nad którą nie mamy już kontroli. W naszych organizmach znajduje się dziś ok. 500 różnych substancji chemicznych, których nie było w organizmach naszych przodków. Nie znamy ani ich bezpośredniego oddziaływania, ani reakcji, w jakie mogą wchodzić. Nie wiemy też, jakie będą konsekwencje ich używania dla przyszłych pokoleń.

Mimo to nie ma w naszej kulturze tradycji kuracji oczyszczających, a jeśli już decydujemy się na takie zabiegi, to z błędnym przekonaniem, że jedna dwutygodniowa kuracja zapewni nam zdrowie i czystość na zawsze. Tak jednak nie jest. To tak, jakbyśmy po jednokrotnym umyciu rąk zawsze mieli je czyste. Na wszystko potrzeba czasu i cierpliwości.

Liliann Kristinn Elmborg - autorka książek o dietach i efektywnych kuracjach oczyszczających organizm: "Skuteczne kuracje oczyszczające", "Do zdrowia bez tabletek", "Sekrety kuracji oczyszczających". Od 18 lat prowadzi własną firmę Medi-Flowery.

Zadbaj o filtry swojego organizmu

Każdy często myje ręce, czyści zęby, bierze gorącą kąpiel, a chwilowe niedoskonałości w higienie przykrywa mgiełką dezodorantu. Tymczasem ostry zapach potu czy nieświeży oddech mogą pochodzić ze złogów i toksyn zalegających w wątrobie lub w nerkach. Spróbuj je oczyścić, a poczujesz się świeższy i pełen energii.

Zanieczyszczone środowisko, chemia wszechobecna w żywości, kosmetykach i odzieży - to gra w rosyjską ruletkę o własne zdrowie i życie. Tej gry nie można już dziś uniknąć, ale można zwiększyć szansę wygranej. Zrób to, zanim będzie za późno...

Czy wiesz, że:

1. Nieoczyszczone jelita to nie tylko problemy z trawieniem i wydalaniem, lecz także przyczyna otyłości i wzdęć oraz niedożywienia innych organów wewnętrznych, w tym serca i mózgu.

2. Nieoczyszczona wątroba to nie tylko problemy z trawieniem i systemem obronnym, lecz także zaburzenia krążenia, zanieczyszczenie krwi, dolegliwości zatok, zły stan cery, osłabione ścięgna, dolegliwości związane z oczami.

3. Nieoczyszczone nerki to nie tylko problemy z oddawaniem moczu i równowagą kwasowo-zasadową, lecz także niekorzystny wpływ na ciśnienie krwi i zatrzymywanie płynów ustrojowych. Według tradycyjnej medycyny chińskiej nerki mają związek ze słuchem, prawidłowym funkcjonowaniem stawów, jakością kości, szpiku, zębów i włosów.

Program oczyszczania organizmu

Po latach prób i doświadczeń przedstawiam program 3 kuracji: oczyszczanie jelit, wątroby i nerek. Z moich obserwacji wynika, że najsłuszniej jest przeprowadzać je w następującej kolejności:

I. Pierwsze oczyszczanie jelit (17 dni).

II. Oczyszczanie wątroby (2 dni).

III. Drugie oczyszczanie jelit.

IV. Oczyszczanie nerek (9 tygodni).

V. Trzecie oczyszczanie jelit.

Efekty oczyszczania

1. Kuracja na jelita przynosi poprawę perystaltyki, usunięcie szkodliwych bakterii, pasożytów i grzybów (np. Candida albicans) oraz toksyn i złogów. Prowadzi to do lepszego wchłaniania witamin i minerałów, przyspieszenia przemiany materii, poprawy sylwetki i podwyższenia energii.

2. Kuracja na wątrobę pozwala pozbyć się kamieni żółciowych, wpływa na obniżenie poziomu cholesterolu, neutralizację toksyn, poprawę metabolizmu i filtracji (m.in. krwi) oraz usprawnienie trawienia. Ponadto wzmacnia system immunologiczny, poprawia wygląd cery i sylwetki.

3. Kuracja na nerki pomaga uwolnić organizm od złogów i kamieni, przywrócić równowagę kwasowo-zasadową, przyspieszyć wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii. Reguluje ciśnienie tętnicze krwi i poziom płynów ustrojowych oraz wpływa korzystnie na układ kostny.

Dokładny opis poszczególnych etapów kuracji i składników niezbędnych do ich przeprowadzenia znajduje się w mojej książce pt. "Skuteczne kuracje oczyszczające". Zapraszam też do obejrzenia na YouTube NTV wywiadu pt. "Oczyszczające kuracje - Liliann Elmborg". Więcej informacji na stronie internetowej lub pod nr tel. 506 807 654

 Medi-Flowery®

Znajdź terapeutę i uzyskaj pomoc
Zgodnie ze swoimi potrzebami medycyny niekonwencjonalnej

Zobacz także

Awocado - właściwości lecznicze

Awocado - właściwości lecznicze

Gdy w XVI wieku hiszpański konkwistador Hernán Cortés podbijał tereny dzisiejszego Meksyku, nie przypuszczał nawet, że stanie się poniekąd odkrywcą owocu, który obecnie jest symbolem źródła zdrowia i młodości. Chodzi o smaczliwkę wdzięczną, czyli doskonale znane nam awokado.

Na straży hormonów tarczycy

Na straży hormonów tarczycy

Coraz większą uwagę zwraca się na suplementację pierwiastkami śladowymi w przebiegu chorób tarczycy. Podstawowym czynnikiem wpływającym na prawidłową pracę tego gruczołu pozostaje spożycie jodu, ale rosnące znaczenie przypisuje się również selenowi.

Od hemoroidów do anemii

Od hemoroidów do anemii

Ignorowanie problemu guzków krwawniczych może prowadzić do częstych krwawień, w wyniku których spada stężenie hemoglobiny i może rozwinąć się niedokrwistość.

Jak przetrwać radioterapię?

Jak przetrwać radioterapię?

Dzięki prostym interwencjom można zwiększyć skuteczność leczenia onkologicznego, a przede wszystkim zminimalizować jego dokuczliwe skutki uboczne

Sean Codling i zesztywnieniowe zapalenie stawów kręgosłupa

Sean Codling i zesztywnieniowe zapalenie stawów kręgosłupa

Sean Codling odzyskał zdrowie i powrócił do aktywnego życia, kiedy odkrył, że u podłoża zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, które odbierało mu sprawność, leżą bakterie w jelicie

Szczególnie polecamy
Co wpływa na przyswajalność magnezu?

Co wpływa na przyswajalność magnezu?

Ten ważny pierwiastek uczestniczy w wielu funkcjach organizmu. Jaki suplement...

Raport specjalny

Bezpieczny dom

Bezpieczny dom

Nowości

Witamina A chroni przed rakiem skóry

Witamina A chroni przed rakiem skóry

4 grudzień 2019

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store