W poszukiwaniu drogi do zdrowia

Choroby na pozór nieuleczalne można pokonać. Bardzo często przebieg choroby, szansa na wyzdrowienie, a czasami nawet na uratowanie życia, zależą od wyboru tej czy innej metody leczenia oraz wiary w jej skuteczność.

Wszystko zaczęło się przed 25 laty, gdy przeprowadziłam się do zagrzybionego mieszkania. Pomiary przeprowadzone później na polecenie lekarza wykazały obecność 155 zarodników pleśni - przy dopuszczalnej, tj. nieszkodliwej dla zdrowia granicy 7. To właśnie pleśń stała się przyczyną choroby, która następnie gwałtownie się rozwinęła.

Pojawiły się silne objawy uczuleń, astma i reumatyzm. Z biegiem lat byłam coraz słabsza. Lekarze próbowali różnych metod i lekarstw, ale mój organizm nie reagował. Wprost przeciwnie - było coraz gorzej. Po 5 latach walki z chorobą lekarze oświadczyli, że nie są w stanie mi pomóc.

Wkrótce potem objawy alergii wystąpiły z taką siłą, że przez 3 miesiące byłam przykuta do łóżka i niemal nieprzytomna z bólu. Stawy płonęły żywym ogniem. Nie mogłam chodzić ani jeść. Czułam palenie w jelitach. Życie stało się piekłem.

3 najlepsze kuracje

1. Kuracja na jelita: przynosi poprawę perystaltyki, pozbycie się szkodliwych bakterii, pasożytów i grzybów (np. Candida albicans) oraz usunięcie złogów. Prowadzi to do lepszego wchłaniania witamin i minerałów, przyspieszenia przemiany materii, poprawy sylwetki i podwyższenia poziomu energii.

2. Kuracja na wątrobę: pozwala pozbyć się kamieni żółciowych w wątrobie i pęcherzyku żółciowym. Wpływa korzystnie na obniżenie poziomu cholesterolu, neutralizację toksyn, poprawę metabolizmu i filtracji (m.in. krwi) oraz usprawnienie trawienia. Ponadto dzięki niej uzyskuje się wzmocnienie systemu immunologicznego, poprawę wyglądu cery i wyszczuplenie sylwetki.

3. Kuracja na nerki: pomaga uwolnić nerki od złogów i kamieni, przywrócić równowagę kwasowo-zasadową, przyspieszyć wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii. Ponadto reguluje ciśnienie tętnicze krwi i poziom płynów ustrojowych oraz wpływa korzystnie na układ kostny.

Zapraszam do obejrzenia na youtube NTV wywiadu pt. "Oczyszczające kuracje - Liliann Elmborg".

Więcej informacji na stronie lub pod nr tel.: 506 807 654.

Przez cały okres choroby próbowałam co najmniej 20 różnych alternatywnych sposobów leczenia. Szukałam, studiowałam, eksperymentowałam. Zadawałam sobie pytanie: czy można walczyć z chorobami na pozór nieuleczalnymi? Podświadomie czułam, że to możliwe.

Skuteczne kuracje oczyszczające

Znalezienie efektywnych sposobów przywracających zdrowie, energię i chęć do życia zajęło mi wiele lat, ale ta długa wędrówka przywiodła mnie do wiedzy. W swojej książce pt. "Skuteczne kuracje oczyszczające" opisuję metody oczyszczania, które mnie samej pozwoliły wyjść z ciężkiej, wieloletniej choroby i odstawić do lamusa wózek inwalidzki, do którego tak długo byłam przykuta.

W mojej książce przedstawiam 3 kuracje nie tylko skutecznie oczyszczające ze złogów i regenerujące organizm, ale także działające wzmacniająco, odmładzająco i dodające energii. Są one adresowane do wszystkich tych, którzy chcą zachować zdrowie i sprawność.

Kuracje, które opisuję w swojej książce, pomogły mi wrócić do normalnego życia i tak dalece mnie zafascynowały, że dzisiaj staram się podzielić swoimi doświadczeniami z wszystkimi cierpiącymi na "nieuleczalne" choroby. Jestem przekonana, że w wielu sytuacjach życiowych człowiek powinien być swoim własnym uzdrowicielem. Niestety, większość z nas zrzuca całą odpowiedzialność za swoje zdrowie na lekarzy i nie robi nic, by przezwyciężyć chorobę. A przecież jest ona wyzwaniem przede wszystkim dla cierpiącego

Bardzo często przebieg choroby, szansa na wyzdrowienie, a czasami nawet na uratowanie życia, zależą od wyboru tej czy innej metody leczenia oraz wiary w jej skuteczność.

Postaraj się traktować swoje dolegliwości nie jak karę zesłaną przez okrutny los, ale pewnego rodzaju szkołę, przez którą musisz przejść, by naprawdę nauczyć się samego siebie. Nie pozwól jednak, by choroba stała się całym Twoim światem. Nie należy się jej poddawać, a tym bardziej nie można się jej oddawać.

Nigdy nie rezygnuj z walki i uwierz, że nie ma sytuacji bez wyjścia, bo nawet największe cierpienie może być początkiem odrodzenia.

Drogi wyleczenia szukaj w sobie, nie w innych. Jej wybór będzie wymagał od Ciebie wielu wyrzeczeń, prób i zmian. Jest to bowiem podróż w nieznane i w tej podróży jesteś sam. Książka "Skuteczne kuracje oczyszczające" może być w tej podróży Twoim przewodnikiem, który pomoże Ci obrać właściwy kierunek.

Wiele prostych kuracji oczyszczających zostało z czasem zapomnianych, ponieważ nadeszła era szczepionek, antybiotyków, tabletek. Zafascynowała nas nowoczesna medycyna. Wreszcie zyskaliśmy broń przeciwko zagrażającym nam chorobom. Tabletka miała załatwić wszystko i zastąpić ludowe ziołolecznictwo. I tak, mając 40-50 lat (często nawet wcześniej), zażywamy pigułki na perystaltykę jelit, bóle serca, polepszenie krążenia, obniżenie ciśnienia krwi, nerwice, depresję, bezsenność, poprawienie humoru, potencję i siusiu…

Narzekasz, że jesteś ciągle chory, zmęczony, zestresowany. Pozwól, że zadam Ci proste pytanie: kiedy ostatnio oczyszczałeś organizm? Nigdy? To czemu się dziwisz?

  

 

Liliann Kristinn Elmborg

 

Liliann Kristinn Elmborg to autorka książek o dietach i efektywnych kuracjach wzmacniających organizm ("Skuteczne kuracje oczyszczające", "Do zdrowia bez tabletek", "Sekrety kuracji oczyszczających").

Od 18 lat prowadzi własną firmę Medi-Flowery i dystrybucję produktów.

Na swoich krajowych i zagranicznych wykładach propaguje medycynę naturalną.

 Medi-Flowery

Zobacz też:

Zobacz także

Dysplazja ektodermalna: brak włosów i paznokci

Dysplazja ektodermalna: brak włosów i paznokci

Rodzą się bez włosów i paznokci. Nie mogą się pocić, przez co nieustannie zagraża im udar. Często nie mają zębów. Czy istnieje sposób, by poprawić jakość życia chorych na dysplazję ektodermalną?

Retinopatia niejedno ma imię

Retinopatia niejedno ma imię

Retinopatia, kojarzona zwykle z cukrzycą, to nazwa kilku chorób. Łączy je jedno: wszystkie uszkadzają naczynia krwionośne oczu.

Aronia na choroby oczu

Aronia na choroby oczu

Jej cierpkie owoce to najlepsze rodzime źródło antyoksydantów, niezastąpione w profilaktyce chorób układu krążenia.

Zespół Retta: stopić neurolodowiec

Zespół Retta: stopić neurolodowiec

Postępująca choroba układu nerwowego właśnie trafiła na silnego przeciwnika. Czy nowe terapie ocalą życie setek dziewczynek zwanych "milczącymi aniołami"?

Białaczka u dziecka: czy choroby można uniknąć?

Białaczka u dziecka: czy choroby można uniknąć?

Choroby krwi to podstępny, a zatem trudny przeciwnik. Jednak najnowsze badania pokazują, że wielu przypadkom ostrej białaczki limfoblastycznej - najczęstszego nowotworu u dzieci - można zapobiec.

Raport specjalny

Prawa pacjenta

Prawa pacjenta

 

 

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store