Masz osteoporozę? Odkwaś organizm zjonizowaną wodą alkaliczną!

Dieta współczesnych ludzi składa się głównie z pożywienia przetworzonego. Pęd życia i ciągły brak czasu skłaniają nas do sięgania po produkty gotowe, zawierające ogromną ilość cukru i tłuszczów. Taki sposób odżywiania niczym nie przypomina tego, który stosowano kilkadziesiąt a nawet kilkanaście lat temu. Spożywamy pokarm pozbawiony witamin i minerałów, do tego zanieczyszczony przez stosowanie pestycydów i środków ochrony roślin. Same środowisko pozostawia wiele do życzenia...

Do tego wszystkiego sami dokładamy czynników chorobotwórczych, spożywając alkohol, żyjąc w ciągłym stresie i zmęczeniu. Wszystkie te czynniki powodują, że nasz organizm nie radzi sobie z nadmiarem toksyn – zostaje naruszona równowaga kwasowo-zasadowa.

Nadmiar kwasów zatruwa nasz organizm, powodując różnego typu choroby. Jedną z nich jest osteoporoza.

Dr Susan Brown, autorka książki "Przewodnik po pokarmach alkalicznych (ang. The Alkaline Food Guide)" w prosty sposób przedstawia proces chorobotwórczy osteoporozy wywoływany przez zakwaszenie organizmu.

Krew wykazuje właściwości alkaliczne (pH 7,35-7,45). Odchylenia od tej normy wywołują choroby a nawet śmierć. Aby utrzymać pH krwi w normie, organizm uzupełnia substancje alkaliczne pobierając je z innych miejsc w organizmie.

Na początek z dostarczonego pokarmu, w przypadku gdy pokarm nie zawiera dostatecznej ilości substancji alkalicznych, zaczyna się proces pobierania z organizmu. Następuje osłabienie, wypadają włosy, łamią się paznokcie, tworzy się osteoporoza i wiele kolejnych procesów chorobotwórczych.

Jak temu zapobiec? Zwyczajnie: spożywać w większości żywność alkaliczną, znajdziemy ją m.in. w świeżych warzywach i owocach. Niestety spożywanie żywności przynajmniej w 70% alkalicznej jest niemożliwe, dlatego wielu naukowców o światowym autorytecie, w tym i prof. Stanisław Wiąckowski, współautor książki „Woda zjonizowana, życie bez chorób” mówi o innej możliwości odkwaszania organizmu i zapobieganiu chorobom. Jest nią picie zjonizowanej wody alkalicznej wytwarzanej przez jonizatory wody.

W prasie, książkach i Internecie znajdziemy wiele artykułów poświęconych wodzie jonizowanej, wszystkie jednak sprowadzają się do jednego wniosku:

Aby utrzymać odpowiednią alkaliczność organizmu i zapobiegać powstawaniu chorób w tym także osteoporozy, musimy dostarczyć do organizmu odpowiednią ilość substancji alkalizujących.

Zalkalizowana woda jonizowana odkwasza organizm. Stosuj jonizator wody na zdrowie!

Jeżeli osiągniemy odpowiedni poziom alkaliczności, to organizm nie będzie pobierał brakujących substancji z innych narządów w tym także z kości. W osiągnięciu pożądanego efektu, pomoże nam nie tylko alkaliczna dieta, ale także jonizowana woda, która dzięki swej strukturze jest naturalnie alkaliczna i zawiera wszystkie niezbędne minerały.

Potwierdzeniem powyższych informacji są japońskie badania na szczurach przeprowadzone na Uniwersytecie w Kyoto. Szczury pijące wodę kranową chorowały, traciły sierść, wykazywały brak minerałów a ich ogólny stan zdrowia był mizerny, natomiast zwierzęta, którym podano alkalizowaną wodę jonizowaną, nie charakteryzował żaden z w/w opisanych symptomów.

mediasklep24.pl

Gaikowa 41A, 43-220 Bojszowy
Telefon: 503 121 028, Fax: 503 121 028, E-mail: info@mediasklep.pl

www.mediasklep24.pl
Znajdź terapeutę i uzyskaj pomoc
Zgodnie ze swoimi potrzebami medycyny niekonwencjonalnej
Szczególnie polecamy
Co wpływa na przyswajalność magnezu?

Co wpływa na przyswajalność magnezu?

Ten ważny pierwiastek uczestniczy w wielu funkcjach organizmu. Jaki suplement...

Raport specjalny

Bezpieczny dom

Bezpieczny dom

Nowości

Facebook. Regulamin Konkursu

Facebook. Regulamin Konkursu

22 październik 2019

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store