Mezator Quantum - przyszłość diagnostyki

Właśnie pojawiła się nowa oferta Evitum we współpracy z marką Healthprotector®. Jest skierowana nie tylko do dietetyków, ale do wszystkich osób zainteresowanych. Stanowi ona połączenie możliwości zaawansowanej diagnostyki oraz sprzedaży naturalnych suplementów diety, które doskonale uzupełnią działalność Twoją lub Twojej placówki. Przeczytaj, co możesz zyskać korzystając z oferty.

Czym jest Mezator Quantum?

To analizator magnetyczno kwantowy łączący w sobie takie dziedziny jak medycyna, bioinformatyka czy inżynieria elektryczna. Pozwala on m. in. na określenie poziomu pierwiastków śladowych, hormonów, cholesterolu, wskazanie ilości procentowej tkanki tłuszczowej w organizmie, a nawet określenie stanu poszczególnych narządów, np. jelit, wątroby, nerek czy oczu. To tylko kilka przykładów - dane uzyskane z tego urządzenia są naprawdę obszerne, ponieważ generuje aż 45 kompletnych raportów. Co więcej, test diagnostyczny jest błyskawiczny - wystarczy 60 sekund, aby dowiedzieć się, jak prezentuje się stan organizmu klienta. Analizator magnetyczno-kwantowy jest metodą w zupełności nieinwazyjną, bezpieczną, a także prostą i efektywną.

Nowa marka suplementów diety Healthprotector®

Wymieniona marka powinna zainteresować szerokie grono osób, ponieważ w jej ofercie znajdują się oryginalne, rzadko spotykane suplementy, których ciągle będzie przybywać. Pomogą one w przypadku chorób krążenia, obniżenia poziomu cukru we krwi, wzmocnienia odporności, a także w wielu innych problemach zdrowotnych. Są to suplementy na bazie naturalnych składników o szerokim zastosowaniu.

Diagnostyka urządzeniem Mezator Quantum w połączeniu z suplementami Healthprotector® daje wiele możliwości na poprawę zdrowia klienta, jak na przykład wzrost aktywności układu immunologicznego, usprawnienie działania układu pokarmowego czy krwionośnego. Najpierw, poznajesz i interpretujesz dane diagnostyczne, a następnie dobierasz odpowiedni suplement, jeśli jest taka potrzeba.
Posiadanie urządzenia Mezator Quantum oraz suplementów diety Healthprotector® w swojej ofercie jest niewątpliwie atrakcyjnym i ciekawym rozwiązaniem, które usprawni Twoją pracę, pozwoli na dodatkowy zarobek oraz otworzy nowe kierunki rozwoju usług.

Na czym dokładnie polega ta propozycja?

Za zakup suplementów raz w miesiącu za co najmniej 2000zł otrzymasz urządzenie diagnostyczne Mezator Quantum za 1zł.

Zapraszamy do kontaktu!

Evitum

Grzybowska 80/82 700, 00-844 Warszawa
Telefon: 884 346 538, E-mail: info@evitum.pl

evitum.pl/
Znajdź terapeutę i uzyskaj pomoc
Zgodnie ze swoimi potrzebami medycyny niekonwencjonalnej
Szczególnie polecamy
Co wpływa na przyswajalność magnezu?

Co wpływa na przyswajalność magnezu?

Ten ważny pierwiastek uczestniczy w wielu funkcjach organizmu. Jaki suplement...

Raport specjalny

Bezpieczny dom

Bezpieczny dom

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store