Odzyskaj energię dzięki naturalnym terapiom

Stan równowagi energetycznej to cecha zdrowego organizmu. Balansując energią możemy poprawić jego funkcjonowanie, nasze zdrowie i samopoczucie.

Wszystko co nas otacza jest energią. Materia, woda, wszystkie stworzenia i rośliny, każde działanie, a nawet uczucia i myśli. Człowiek jest energią i każda komórka ludzkiego organizmu nią jest. Prawidłowy przepływ wolnej plazmy - jak definiuje energię dr Keshe - oddziałuje na emocje, pomaga w osiągnięciu harmonii i odpowiada za zdrowie. Według niego choroba jest emocją (każda choroba jest emocjonalnie zapisana), zakłóceniem na poziomie energii i pól magnetyczno-grawitacyjnych człowieka i może być wywołana m.in.: zgubnymi uczuciami, negatywnymi emocjami, wszechobecnym stresem, lękiem czy też nieprawidłowym żywieniem.

System balansujący Keshego

Opracowany przez Keshego System Zdrowia służy do harmonijnego balansowania pól energetycznych człowieka, porządkuje je i wspomaga odzyskanie wewnętrznej równowagi oraz inicjuje procesy samoleczenia organizmu. Można skorzystać z niego w biowitalnym SPA hotelu Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach.

Biorezonans w Manor House

Przywrócenie zachwianego balansu pól elektromagnetycznych wspomaga naprawę struktur organizmu i powrót do zdrowia. Gdy organizm traci równowagę, jest wyczerpany, przedwcześnie się starzeje lub choruje. Pamiętajmy, że to emocje odpowiadają za chorobę, a proces zdrowienia stymulujemy sami. Ważne jest zrozumienie oddziaływania energii, ale też świadomość, że równowaga nie jest dana nam na stałe. Jeśli nie wprowadzimy zmian, z czasem może nastąpić nawrót choroby. Warto więc zadbać o dobrostan na wielu poziomach - zmienić styl życia, stosunek do siebie i otoczenia, a także zastąpić negatywne nawyki i myśli pozytywnymi.

Przeskanuj organizm dla zdrowia

Dla gości hotelowych Manor House SPA balansowanie plazmą w oparciu o technologię dr. Keshego jest nieodpłatne. Dobrze połączyć terapię z kompleksową analizą kwantową, dzięki której możemy szybko i bezpiecznie przeprowadzić szczegółową diagnostykę organizmu. Analizator kwantowy pozwala na uzyskanie ponad 250 bioinformacji dotyczących stanu zdrowia i kondycji organizmu. Ta bezinwazyjna, oparta o przepływ energii, metoda pozwala poznać sprawność poszczególnych narządów w ciele człowieka, odczytuje poziom wszystkich związków odżywczych (m.in. witamin, minerałów, a także glukozy, kolagenu i hormonów).

Wyniki badania można przeanalizować na podstawie 40 sprawozdań obejmujących m.in. układ krążenia i naczynia mózgowe, funkcje najważniejszych organów w obrębie przewodu pokarmowego, a także nerek, płuc i mózgu, oraz układ kostny, choroby reumatyczne, poziom cukru we krwi czy skład chemiczny ciała. Raporty ilustrują pracę narządów wskazując potencjalne problemy i zagrożenia, dzięki temu można dokładnie określić, czego brakuje organizmowi, zmodyfikować dietę oraz precyzyjnie dobrać suplementy.

Lecz się holistycznie w Manor House Manor House to więcej niż hotel

To tylko niektóre z naturalnych metod i energetycznych terapii stosowanych w biowitalnym SPA hotelu Manor House SPA, które od lat otrzymuje tytuł Najlepszego holistycznego SPA w Polsce. Autorski program odmładzający zawiera zabiegi usprawniające przepływ energii w organizmie i pobudzające jego zdolność do autoregeneracji.

Więcej na ten temat dowiesz się tutaj >>

"Naturalne energie dla zdrowia" w Manor House SPA

Naturalne energie  

 

Współpraca Manor House SPA z Leszkiem Matelą - ekspertem w dziedzinie radiestezji i geomancji - przy wzmacnianiu oddziaływania energetycznego Ogrodu Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, spiralą energetyczną, Piramidą Horusa, Ogrodem Zen i ścieżkami medytacji na terenie zabytkowego parku w Chlewiskach zaowocowała wydaniem książki pt. "Naturalne energie dla zdrowia".

Jest to kompendium pozytywnych oddziaływań natury służących zdrowiu i harmonii wewnętrznej.

Większość opisanych metod jest dostępna w kompleksie Manor House SPA, który ze względu na wysoką energetykę (nawet 30 000 j. Bovisa) jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności.

 

 

Manor House

Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska
Telefon: 48 628 70 61, E-mail: chlewiska@manorhouse.pl

www.manorhouse.pl
Narzędzia
Ikona wagi
Sprawdź swoje BMI
Nasz kalkulator pozwoli oszacować czy masa ciała jest prawidłowa
Szczególnie polecamy
Co wpływa na przyswajalność magnezu?

Co wpływa na przyswajalność magnezu?

Ten ważny pierwiastek uczestniczy w wielu funkcjach organizmu. Jaki suplement...

Raport specjalny

Schudnij na lato!

Schudnij na lato!

Nowości

Orzechy włoskie obniżają ciśnienie krwi

Orzechy włoskie obniżają ciśnienie krwi

20 sierpień 2019

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store