Raport specjalny

Niebezpieczne kosmetyki

Niebezpieczne kosmetyki

Warto być piękną, ale nie za wszelką cenę. Oto zbiór artykułów ukazujących, jak groźne mogą być kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne. Ciemna strona kosmetologii.

Zdrowe paznokcie

Zdrowe paznokcie

Zabiegi upiększające paznokcie tak naprawdę szkodzą im, a nawet mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Przedstawiamy szereg wskazówek, które pomogą Ci już zawsze cieszyć się pięknymi i zdrowymi paznokciami.

Uwaga na manicure!

Uwaga na manicure!

Dzięki nowej technologii w każdym salonie kosmetycznym można obecnie wykonać żelowy manicure, który utrzymuje się niesamowicie długo - aż 3 tygodnie. Cate Montana przedstawia podstawowe informacje na temat jego bezpieczeństwa.

Uwaga na kosmetyki!

Uwaga na kosmetyki!

Zaskakująco wiele kosmetyków, których używamy w codziennej pielęgnacji, zawiera substancje powodujące silne reakcje alergiczne, zaburzenia hormonalne, choroby wątroby, a być może nawet nowotwory.

Nie jesteś zakładniczką koncernów farmaceutycznych!

Nie jesteś zakładniczką koncernów farmaceutycznych!

Najwięksi producenci kosmetyków cieszą się zaufaniem, ponieważ większość z nas wierzy, że zawdzięczamy im produkty do higieny i pielęgnacji ciała, które zostały dogłębnie sprawdzone. Informacje o przeprowadzonych badaniach klinicznych traktujemy jako gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności danego specyfiku. Czy rozumujemy prawidłowo?

Pozostałe raporty

Zobacz też:

Wydanie tabletowe

Tablet O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą App Store