Archiwum

Holistic Health

Holistic Health 6/2017
6/2017
Redaktor naczelny poleca

W listopadowo-grudniowym wydaniu polecamy Państwa uwadze temat numeru poświęcony tzw. chorobom osieroconym, czyli rzadkim, a przez to bardzo trudnym do zdiagnozowania. Wiele poważnych chorób zaczyna się od pozornie niegroźnego stanu zapalnego. Z naszego Raportu wynika, że odpowiada za to długo utrzymujący się w organizmie stres.

Jak zmienić postrzeganie własnej osoby, by nad stresem wreszcie zapanować? Olejki eteryczne nie tylko przynoszą odprężenie, ale są też pomocne w przypadku wielu dolegliwości. Czy nie jest to idealny prezent na gwiazdkę, podobnie jak własnoręcznie wykonane kosmetyki, na które podajemy sprawdzone przepisy?

A jeśli świąteczne biesiadowanie zakończy się niestrawnością, polecamy 17 sposobów na powrót do dobrej formy. I uwaga na zakwaszenie organizmu! Na podstawie naszego Webinarium można sądzić, że jest ono skutkiem niektórych chorób. Tabela PRAL ułatwia stosowanie diety alkalicznej.

Według tradycyjnej medycyny chińskiej to, co jemy, determinuje nasze zdrowie. Na leki nie zawsze można liczyć, zwłaszcza gdy prawami do nich dysponują tacy spekulanci jak Martin Shkreli. O co chodzi? Zapraszamy do lektury!

Wszystkim Czytelnikom życzymy zdrowia i pomyślności z okazji zbliżających się Świąt oraz jak najwięcej bezstresowych dni w nadchodzącym 2018 roku!

Poczekaj, może to cię zainteresuje
Close icon
Nasze magazyny