Archiwum

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 05/2015
5/2015
Redaktor naczelny poleca

Kto zabił najwięcej kobiet na świecie? Rak piersi! Ten nowotwór to masowy morderca. Każdego dnia zabija co ósmą z nas. Jednym ze skutecznych sposobów, żeby się przed nim uchronić jest mastektomia. Amazonki, które się jej poddały, muszą na nowo przewartościować swoje życie. Elżbieta Kozik – prezes ich stowarzyszenia – opowiada nam, jak wyglądało ostatnich 20 lat walki z nowotworem piersi w Polsce i jak doszło do pierwszych Marszów Różowej Wstążki. Polecamy 10 naturalnych sposobów, które pozwolą zmniejszyć ryzyko rozwoju tej choroby.

 

Powrót do szkoły po wakacyjnej przerwie to nie lada stres dla młodych ludzi. Chcesz, żeby Twoje dziecko dostawało same szóstki? Podpowiadamy, co robić, by zwiększyć jego zdolności umysłowe.   Jesień to nie tylko nowy rok szkolny. To także idealny czas na grzybobranie. Czy wiesz, że prawdziwki lub pieczarki mogą działać jak naturalne antybiotyki i korzystnie wpływać na nasz system nerwowy?

 

Nie zapominajmy o ostatnich ciepłych promieniach słońca. Niedobór światła może prowadzić do stwardnienia rozsianego. Sprawdź, które produkty (powszechnie uważane za zdrowe) mogą w rzeczywistości być dla nas bardzo szkodliwe i naucz się odczytywać z subtelnych zmian na twarzy, co tak naprawdę nam dolega. Zapraszamy do lektury. Na zdrowie!

Słodka śmierć
Słodka śmierć
Jedzenie żywności bogatej w syrop glukozowo-fruktozowy może znacznie skrócić Twoje życie
Amazonka - silna jak Polka, wierna jak rzeka...
Amazonka - silna jak Polka, wierna jak rzeka...
Elżbieta Kozik swojego jedynego wroga - nowotwór piesi pokonała dwukrotnie, przechodząc kolejne mastektomie. Osobistą historię tworzenia jednej z...
Chroń piersi!
Chroń piersi!
Na inwazyjnego raka piersi zachoruje co ósma kobieta. Joanna Evans przedstawia 10 naturalnych sposobów na zmniejszenie ryzyka zachorowania na ten...
Przejmij inicjatywę nie zostawiaj jej rakowi
Przejmij inicjatywę nie zostawiaj jej rakowi
Zamiast wpadać w depresję, przejmij kontrolę nad leczeniem
Poczekaj, może to cię zainteresuje
Close icon
Nasze magazyny