Co możemy znaleźć w asortymencie dobrze zaopatrzonej hurtowni medycznej?

Dzięki sklepom internetowym każda firma ma teraz możliwość dostępu do szerokiej gamy produktów różnych marek. W zasadzie możemy kupić wszystko.

17 wrzesień 2020
Artykuł na: 4-5 minut
Zdrowe zakupy

Należy jednak pamiętać o tym, że każde zamówienie to dodatkowe koszty wysyłki. Warto zatem poszukać hurtowni o szerokim asortymencie. W ten sposób mamy możliwość zakupu wielu produktów w jednym miejscu. Taka rada tyczy się również wyrobów medycznych.

Która hurtownia medyczna oferuje szeroki asortyment produktów?

Szukając dobrze zaopatrzonego sklepu, warto zwrócić uwagę na firmę Ewa-Medical. Ta hurtownia medyczna oferuje szeroki katalog produktów, które są niezbędne w działalności medycznej, rehabilitacyjnej oraz kosmetycznej. W sprzedaży są artykuły higieniczne stosowane w gabinetach lekarskich, stomatologicznych, kosmetycznych, studiach tatuażu. Sklep wyróżnia się także szybką realizacją zamówień, darmową wysyłką dla paczek powyżej 250 zł, przejrzystą polityką zwrotów oraz reklamacji. Na klientów czekają liczne promocje.

Asortyment medyczny w hurtowni 

W ofercie hurtowni znajdują się wyroby używane w różnych dziedzinach medycyny, w tym w medycynie ogólnej oraz chirurgii.

Produkty dostępne w hurtowni medycznej

  • prześcieradła medyczne, w tym: prześcieradła celulozowe (papierowe), podfoliowane, włókninowe,
  • produkty służące do sterylizacji medycznej, takie jak: autoklawy, torebki do sterylizacji, rękawy do sterylizacji, zgrzewarki do rękawów foliowych,
  • materiały opatrunkowe (między innymi: kompresy, plastry, przylepce, gazy jałowe i niejałowe, lignina, opaski elastyczne, gips, bandaże),
  • środki dezynfekujące,
  • jednorazowe artykuły medyczne, w tym między innymi: igły, cewniki, strzykawki, koce ratunkowe,
  • jednorazową odzież medyczną,
  • artykuły higieniczno-sanitarne: papier toaletowy, czyściwa, chusteczki higieniczne,
  • produkty do pielęgnacji skóry,
  • akcesoria, takie jak: dyspensery na rękawice, dozowniki, okulary ochronne, przyłbice, wanienki, spryskiwacze, statywy do probówek.

Jak widać, w hurtowni można zakupić zarówno urządzenia, jak i drobne artykuły medyczne. Wszystkie wyroby spełniają wszelkie wymogi sanitarne i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Produkty używane w rehabilitacji i kosmetologii dostępne w hurtowni medycznej

Zapewnienie odpowiednich warunków sanitarnych ciąży również na branży rehabilitacyjnej i kosmetycznej. Potrzebne są zarówno przybory, które umożliwiają wykonanie konkretnych zabiegów, jak i środki dezynfekujące, sterylizujące i artykuły higieniczne. Stanowią one gwarancję bezpieczeństwa higieniczno-sanitarnego dla rehabilitanta lub kosmetyczki, jak również dla klienta.

Zakłady rehabilitacyjne i kosmetyczne mogą się tu zaopatrzyć między innymi w rękawice, płyny dezynfekujące, jednorazowe prześcieradła i podkłady. Sklep oferuje szeroki wybór akcesoriów takich jak: cążki do skórek, cęgi do pedicure, pęsety (w tym pesety do przedłużania rzęs), nożyczki, bagietki kosmetyczne do henny, skrobaki, trzonki do ostrzy chirurgicznych. Dla klientów prowadzących gabinety stylizacji paznokci przygotowano ofertę specjalistycznych lakierów i preparatów do paznokci marki OPI. Oprócz lakierów, do wyboru są także bazy i topy oraz odżywki do paznokci.

 

Wczytaj więcej