Biorezonans komórkowy czy ozonoterapia? Pozbądź się chorób z Ener Vitą!

Rozmowa z Hanną Czarkowską - prezesem klinik zdrowego człowieka Ener Vita® o tym, co wyróżnia ENER VITĘ spośród innych placówek medycznych w Polsce.

23 luty 2015
Artykuł na: 6-9 minut

OCL: Motto pracy klinik brzmi "Usuwanie przyczyny, a nie objawów". Dzięki jakim urządzeniom stało się to możliwe?

HCZ: Mora super to urządzenie do biorezonansu komórkowego, które służy do diagnozowania i leczenia wszystkich chorób bezinwazyjnie i bez skutków ubocznych. Dzięki zaawansowanej technice medycznej, komputerowym testom i elektronicznej homeopatii, urządzenie to w pełni zasługuje na miano aparatury XXI wieku.

Zasadą biorezonansu jest znalezienie nieprawidłowych drgań w każdej komórce ciała, świadczących o zaburzeniach w przepływie energii i informacji, które prowadzą do powstawania chorób.

 

 

 

 

    

 

 

Hanna Czarkowska - prezes Kliniki Zdrowego Człowieka ENER VITA

Postępowanie lecznicze polega na tym, by te szkodliwe drgania wygasić, wykorzystując do tego "lustrzane odbicie" fal elektromagnetycznych pochodzących z organizmu. Chodzi o to, by poznać zbędne, chorobotwórcze informacje i wyeliminować ich oddziaływanie na organizm pacjenta.

W ten sposób można odciążyć chory organizm, wspomóc naturalne procesy samoregulacyjne i umożliwić samoistny powrót do zdrowia. Podkreślić należy, że terapia Mora jest metodą ściśle medyczną wykorzystującą najnowsze osiągnięcia biofizyki i opiera się na udowodnionych naukowo faktach. Zasadą jest sprawdzenie za pomocą testu komputeroweg, czy w poszczególnych narządach znajdują się różnego rodzaju ludzkie pasożyty, bakterie chorobotwórcze lub wirusy będące przyczyną choró”.

Wprowadzenie w rezonans błon komórkowych tych patogenów powoduje ich rozerwanie i unicestwienie. W ten sposób oczyszczone narządy zaczynają prawidłowo funkcjonować co objawia się powrotem do prawidłowego poziomu ciśnienia tętniczego, cholesterolu czy innych wyników.

OCL: W klinice Ener Vita® można wykonać bioelektroniczną analizę środowiska wewnętrznego za pomocą urządzenia BE-T-A.

HCZ: Jest to fizyczna i biochemiczna metoda pomiarowa pozwalającą na określenie i analizę środowiska wewnętrznego opartą na parametrach związanych z kwasowością/ zasadowością wyrażoną pH, procesach utleniania i redukcji jak również oporu przepływu energetycznego w ciele.

Również za pomocą tego urządzenia można określić stan wyczerpania układu immunologicznego (zmierzyć naszą obronność) jak również stwierdzić stan zagrożenia powstawania choroby nowotworowej. To nowatorskie badanie za każdym razem potwierdza się w obrazie klinicznym choroby.

Oczyszczenie organizmu z toksyn i szkodliwych drobnoustrojów wymaga zabiegu hydrokolonoterapii, czyli płukania jelita grubego na całej jego długości. Jelito grube ze swoją powierzchnią 400 metrów kwadratowych jest największym i najbardziej wpływającym na cały organizm narządem. Przynajmniej 80% naszego systemu odpornościowego znajduje się właśnie tam.

Płukanie jelita grubego ma wielkie znaczenie dla usuwania kamieni kałowych i substancji gnijących na ściankach jelita. Zabieg jest skuteczny i komfortowy.

Ozon jest najsilniejszym środkiem bakterio-, grzybo- i wirusobójczym. Poprzez poprawę dopływu krwi do komórek podnosi sprawność układu immunologicznego jak również jest niezwykle skuteczny w walce z chorobami nowotworowymi. Ozonoterapia jest stosowana na całym świecie z dużym sukcesem od około 40 lat.

Dopiero jednak urządzenie Hyper Medozon Comfort umożliwiło bardzo dokładne dozowanie ozonu. Dzięki niemu ozon jest dodawany do hemoglobiny i osocza krwi pod kontrolą dobranego ciśnienia i stężenia. Za pomocą tej metody możliwe jest nie tylko precyzyjne dozowanie, ale również dostarczanie ozonu do systemu naczyniowego w znacznych ilościach.

Relacje pacjentów poddanych ozonoterapii są wręcz entuzjastyczne, a określenia typu: "poczułem się jak nowonarodzony, dostałem niezwykłej siły, znikły zawroty głowy, szumy uszne, zaburzenia pamięci" są najlepszym świadectwem skuteczności tej terapii.

Do walki z chorobotwórczymi bakcylami służy nam Digetron 1000.

Za pomocą tego elektronicznego urządzenia można wykazać obecność wszelkich drobnoustrojów chorobotwórczych, zasiedlających człowieka i przeprowadzać terapie eliminujące te mikroorganizmy. W cyfrowej pamięci tego urządzenia znajdują się tysiące informacji o poszczególnych mikroorganizmach.

Podzielone są one na trzy grupy systemowe wg. trzech badaczy - odkrywców częstotliwości: dr Clark, dr Rife i Baklayana. W sumie w pamięci urządzenia znajduje się ponad 7 tysięcy częstotliwości. Dla każdego z drobnoustrojów ustalono częstotliwość drgań, amplitudę, czas terapii. Zasadą wykorzystywania tego urządzenia do leczenia jest zapping, czyli niszczenie błon komórkowych pasożytów, wirusów, bakterii i grzybów w organizmie człowieka, bez jakiejkolwiek ingerencji w jego komórki.

Absolutną nowością wykorzystywaną w Digetronie 1000 jest możliwość cyfrowego zapisu częstotliwości na karty chipowe (takie same jak karty SIM w telefonach komórkowych), które stosuje się w innych urządzeniach takich jak: Bio Wave Generator 21 do przeprowadzania terapii w domu pacjenta przez niego samego.

Stosowany w Klinice Zdrowego Człowieka Ener Vita najnowocześniejszy sprzęt medyczny jest w stanie usunąć z organizmu chorobotwórcze patogeny za pomocą odpowiedniej częstotliwości drgań podczas biorezonansu komórkowego.

OCL: Jak wygląda pierwsza wizyta w klinice?

HCZ: Pierwsza wizyta jest dla pacjentów niejednokrotnie źródłem niepokoju, ze względu na odmienność naszych klinik w stosunku do ogólnodostępnych placówek medycznych. Dlatego na początku zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi pierwszej wizyty w Ener Vicie®.

W klinikach zajmujemy się badaniem poprzez biorezonans komórkowy. Badanie takie jest bezinwazyjne, bezbolesne a co najważniejsze w żaden sposób nie trzeba się do niego przygotowywać. Pacjent siedzi wygodnie na fotelu, w rękach trzyma elektrody, a bose stopy stawia na płytkach - elektrodach stopowych.

Terapeutka wykonująca badanie dotyka skóry na zakończeniach palców u rąk i u stóp specjalnym sensorem, który połączony jest z urządzeniem diagnostycznym. To badanie ma na celu określenie pracy energetycznej poszczególnych narządów.

Na jego podstawie wiemy, który narząd pracuje w normie, a który jest w stanie zapalnym, bądź wykazuje spadek energii na skutek degeneracji. Po zbadaniu, przedstawiamy pacjentowi wykres energetycznej pracy jego narządów. Na podstawie tego wykresu, wiemy gdzie szukać przyczyny określonych dolegliwości i jakimi narządami mamy się zająć w pierwszej kolejności. Po przeprowadzeniu szeregu testów są włączane terapie niszczące, które polegają na podawaniu prądów o określonej częstotliwości na drobnoustroje zakłócające pracę naszego organizmu.

Oprócz leczenia na biorezonansie włączamy do terapii inne metody mające oczyścić organizm z toksyn i wzmocnić jego siły do walki z wcześniej wytestowanymi nieproszonymi gośćmi. Są nimi ozonoterapia i hydrokolonoterapia. Wspomagamy się też pracą laserów biostymulacyjnych, usuwających różne bóle i dysfunkcje mięśniowe.

OCL: Dlaczego pacjenci wybierają właśnie Ener Vitę® spośród bogatej oferty firm medycznych?

HCZ: Od 20 lat pomagamy skutecznie ludziom w sytuacjach zdawałoby się beznadziejnych, kiedy zgłaszający się pacjenci traktują naszą klinikę jak przysłowiową "ostatnią deskę ratunku". Wszyscy którzy do nas przychodzą, z reguły powtarzają te same słowa: "mnie to na pewno nie będziecie mogli pomóc".

Dodatkowo pacjenci są przekonywani przez swoich lekarzy, że im już nic nie pomoże i że choroby które mają są chorobami nieuleczalnymi, a wręcz mówią im, czy pani/pan wierzy w cuda? Ale tym pacjentom nie chodzi o doświadczenie cudu, oni po prostu chcą być zdrowi i zdrowie w naszych klinikach odzyskują.

Wczytaj więcej
Nasze magazyny