Kobieca Marka Roku 2022 dla liposomalnych preparatów Altrient LivOn Labs

Stres oksydacyjny w komórkach o początek powstawania procesów zapalnych, wielu poważnych chorób i starzenia się organizmu, a jego przyczyną jest nierównowaga pomiędzy przeciwutleniaczami i wolnymi rodnikami tlenowymi w komórce. Kluczowym elementem przywracającym równowagę są antyoksydanty. Dlatego liposomalna witamina C, liposomalny glutation oraz liposomalny kompleks B marki Altrient LivOn Labs przykuwa uwagę specjalistów od zdrowia i urody oraz konsumentów na całym świecie.

04 lipiec 2022
Artykuł na: 6-9 minut
Zdrowe zakupy

By dbać o zdrowie oraz piękny i młody wygląd, potrzebna jest nie tylko wiedza, ale również odpowiedniej jakości produkty. Stanowią doskonałe wsparcie dla starzejącego się organizmu, o ile są dostarczane we właściwy sposób.

Ultraskuteczną i unikalną na rynku formułę liposomalną, która pozwala na dostarczenie wprost do komórek maksymalnych ilości składnika odżywczego, opracowała ceniona w świecie marka LivOn Labs.

Według twórców marki bardzo ważne w przyjmowaniu witamin jest to, żeby robić to efektywnie, bez szkody dla organizmu oraz kompleksowo. W przypadku poważnych niedoborów, selektywne dostarczenie do zaatakowanych przez patogen komórek substancji odżywczych w odpowiednich porcjach sprawia, że funkcjonuje on sprawnie na każdym poziomie.

Warto więc zwrócić szczególną uwagę, zwłaszcza w dojrzałym wieku, na wyjątkowy zestaw BCG Altrient, któremu został przyznany tytuł Kobiecej Marki Roku 2022 w kategorii Suplementy Premium, który otrzymują wyłącznie najlepsze firmy na rynku. W jego skład wchodzą prawdziwie liposomalne produkty: kompleks witamin z grupy B z cynkiem, selenem i chromem oraz cynamonem, witamina C, glutation oraz unikalny na rynku miks fosfolipidów podstawowych (PC).

Lista korzyści jakie przynosi równoczesne stosowanie kombinacji tych preparatów jest długa. Poniżej wymieniamy tylko kilka z nich:

 • ochrona komórek przed wolnymi rodnikami, a co za tym idzie z spowolnienie procesów starzenia,
 • prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i immunologicznego,
 • neutralizacja toksyn pochodzących ze środowiska zewnętrznego oraz wewnętrznego,
 • łagodzenie objawów zachodzących w organizmie kobiety w okresie perimenopauzalnym, jak podczas menopauzy i po niej, szczególnie w zakresie gospodarki energetycznej i hormonalnej,
 • wsparcie procesów metabolizowania makroskładników czy homocysteiny (witamina C, cynk, chrom, kwas foliowy, B12),
 • wzmocnienie skóry, włosów i paznokci,
 • wsparcie procesów tworzenia własnego, naturalnego kolagenu przez organizm, który jest istotnym elementem budulcowym najważniejszych organów w tym serca, płuc, mózgu oraz skóry.

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich

Tego lata, celebrując to wyjątkowe odznaczenie, marka Altrient wraz z polskim dystrybutorem Vitallabs Polska postanowiła wesprzeć charytatywną akcję Stowarzyszenia "mali bracia Ubogich". Rozumiejąc problem izolacji społecznej i jej zgubnego wpływu jaki wywiera na zdrowie ludzi, szczególnie w podeszłym wieku i samotnych oraz zjawisko stresu oksydacyjnego w komórkach mózgu, spowodowane nadmiarem wolnych rodników w efekcie niedotlenienia marki postanowiły wesprzeć akcję "Wakacje Jednego Dnia dla Seniorów" przekazując marżę z nagrodzonego zestawu Altrient BCG na rzecz tej wyjątkowej akcji.

Jak działa technologia transportowania witamin za pomocą liposomów w preparatach Altrient?

Ta innowacyjna technologia polega na transportowaniu w małych, wodno-tłuszczowych kuleczkach (liposomach) witamin wprost do wnętrza komórek. Nierozpuszczalna w wodzie, gęsta i śliska przypominająca miód formuła Altrient zawiera w sobie miliony fosfolipidowych liposomów wypełnionych witaminami.

Ma ona za zadanie chronić liposomy przed działaniem kwasów trawiennych i przeprowadzić je w stanie nienaruszonym do miejsca wchłaniania w jelicie cienkim. Stamtąd liposomy wchłaniają się do krwiobiegu oraz limfy i transportują witaminy wyłącznie do komórek, które w danym momencie potrzebują wsparcia w odbudowie błony komórkowej oraz w dostarczeniu im elektronów.

Jest to możliwe za sprawą odpowiedniej budowy liposomów, która jest identyczna z budowa membrany komórkowej. Dzięki temu doskonale odpowiada na sygnały komórek, wbudowuje się i przenika do miejsca docelowego, jakim jest wnętrze komórki, aby tam uwolnić zawarte w sobie składniki odżywcze.

Gdy przyjmujemy tradycyjne formy suplementów diety tj. tabletki, zawarte w nich składniki odżywcze podlegają procesom trawienia i rozpuszczają się już w żołądku docierając do jelita w szczątkowych ilościach. W przypadku technologii liposomalnej opatentowanej przez LivOn Labs to ryzyko zostało wyeliminowane. Istotnym elementem, są stabilne, dwuwarstwowe liposomy, o czystym i gwarantującym wysoką absorpcję składzie.

Kto stoi za tą technologią?

Formuła Altrient LivOn Labs to pionierski produkt, który powstał w 2004 r. w niewielkiej rodzinnej firmie. To od niego rozpoczęła się nowa era w doustnej suplementacji składnikami odżywczymi. Preparaty oferowane przez LivOn Labs to objęte patentem liposomalne formuły, z gwarancją efektywności przez cały okres przydatności do spożycia, co w przypadku delikatnych i wrażliwych na warunki zewnętrzne liposomów jest bardzo trudne do uzyskania.

Za ich powstaniem stoją najlepsi specjaliści, z wieloletnim doświadczeniem w Technologii Enkapsulacji Liposomalnej (LET). Każdy preparat, nim trafi na rynek, jest badany i rozwijany przez minimum 2 lata. Z kolei badania jakościowe przeprowadzane są w kontrolowanych przez FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków) laboratoriach oraz certyfikowanych przez międzynarodową organizację NSF International pod kątem zgodności z Dobrymi Praktykami Produkcyjnymi (cGMP).

Wszystkie produkty Altrient są przygotowane ze składników w 100% wolnych od GMO, heksanu, pestycydów, produktów odzwierzęcych, a ponadto są bezglutenowe i nie zawierają cukru. Nie znajdziesz w nich żadnych zbędnych i potencjalnie toksycznych substancji, jak wypełniacze czy sztuczne konserwanty.

Jak stosować witaminy od LivOn Labs?

 • Produkt nie rozpuszcza się w płynach, posiada konsystencję gęstego płynnego miodu.
 • Nie należy go wlewać do gorących napojów ani mieszać czy blendować z innymi produktami.
 • Najlepiej przyjmować go bezpośrednio bądź z odrobiną soku lub wody. Dopuszcza się przyjmowanie go z jogurtem jako mus, lecz nie zalecamy mieszania metalową łyżką.
 • Produkty najlepiej spożywać na czczo z wyjątkiem AltrientB Complex.

Więcej informacji o produktach liposomalnych Altrient® znajdziesz na stronie dystrybutora marki Vitallabs Polska – http://vitallabs.pl.

Wczytaj więcej