Alchemia zdrowia w Manor House

Innowacyjna propozycja prestiżowego hotelu SPA na redukcję stresu, uwolnienie od negatywnych emocji i poprawę nastroju...

09 grudzień 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Zdrowe zakupy

Dzięki wielowymiarowej terapii czaszkowo-krzyżowej stosowanej w ramach Akademii Holistycznej Manor House SPA „Alchemia Zdrowia” można w znaczący sposób polepszyć komfort życia, zmniejszając np. poziom lęku, problemy z podejmowaniem nowych wyzwań, nadmierną nerwowość, poczucie wyobcowania.

Weź prawdziwy oddech życia

Kuracja ta, zwana także „oddechem życia”, zmienia szkodliwe wzorce w ciele, emocjach i psychice. Osoby poddane tej metodzie odczuwają większe poczucie akceptacji i integracji z własnym ciałem oraz intensywniej odbierają bodźce zewnętrzne, takie jak dotyk i zapach.

„Dzięki tej innowacyjnej metodzie możemy rozprawić się z blokującą nas przeszłością, przebytymi traumami, zagnieżdżonymi w podświadomości problemami, przez które nie możemy iść do przodu. Ten rodzaj kuracji kładzie nacisk na wyzbycie się ukrywanych emocji, co przyczynia się do poprawy zdrowia psychicznego.

Istotą terapii czaszkowo-krzyżowej jest założenie, że w każdym, nawet najbardziej obarczonym chorobami organizmie występują mechanizmy kompensacyjne, które można zmobilizować. Regulacja systemu czaszkowo- krzyżowego stanowi impuls do wyzwolenia wewnętrznych sił.

„Oddech życia”, tak istotny w terapii, to nieustanne pulsowanie płynu mózgowo-rdzeniowego w naszym ciele.

Możemy go sobie wyobrazić jako przepływające w nas fale oceanu. Należy rozumieć to jako rytm niosący życie, by w trakcie zabiegów odnieść się do niego i pozwolić mu na zapoczątkowanie zmian” – mówi Karolina Derleta, ekspert terapii czaszkowo-krzyżowej w Manor House SPA.

„Oddech życia” jest jedną z najbezpieczniejszych metod pracy, wymaga jednak profesjonalnego i kosztownego szkolenia. Do tego nie każdy terapeuta jest predysponowany do stosowania tej metody. Oprócz stosownego wykształcenia, osoba wykonująca zabieg musi mieć specyficzne, mentalne preferencje. Jest to bowiem leczenie intencjami.

W poszukiwaniu idealnej równowagi

Pacjent decydujący się na pojedynczą sesję czy cykl zabiegów może jedynie zyskać lepsze życie, wewnętrzną równowagę organizmu, harmonizuje ciało, emocje, umysł i duszę oraz uruchamia naturalne procesy samoleczenia, oczywiście jeśli otworzy się na ten rodzaj terapii.

W Manor House SPA od lat pielęgnuje się filozofię holistyczną i rozwija naturalne metody leczenia: muzyko-, termo-, hydro-, hipo- czy silwoterapię.

W konsekwencji tych doświadczeń powstała tu unikatowa Akademia Holistyczna „Alchemia Zdrowia” z autorskim programem odmładzającym, który oprócz wspomnianej już terapii czaszkowo-krzyżowej obejmuje także: przywracającą równowagę energetyczną.

Weź prawdziwy oddech życia to innowacyjna propozycja Manor House SPA na redukcję stresu, uwolnienie od negatywnych emocji i poprawę nastroju... W skład tego programu wchodzi:

  • odnowa biologiczna całego organizmu
  • refleksologia twarzy i stóp,
  • pierwsze w Polsce oczyszczająco-regenerujące kąpiele żywiczne, będące naturalną alternatywą dla botoksu masaże twarzy bańką próżniową,
  • lecznicze zabiegi energetyczne z pogranicza fizyki kwantowej: fale milimetrowe (MMV), które poprawiają przepływ energii w organizmie i przywracają sprawność fizjologiczną chorych komórek oraz metodę profesora Nazarova wykorzystaną w zabiegach biomechanicznej rytmicznej stymulacji mięśni (BMS). Dzięki nim można odłodzić naszą twarz o kilka, a nawet o kilkanaście lat.

- W naszej Akademii opieramy się na fakcie, że zdrowie każdego człowieka zależy przede wszystkim od sprawności pojedynczych komórek, a wszystkimi skomplikowanymi procesami w komórce steruje energia elektromagnetyczna.

W wieloetapowym programie „Alchemii Zdrowia” terapeuci koncentrują się na tym, jak w ludzkim organizmie przepływa energia. To właśnie zabiegi energetyczne mają pobudzić procesy samouzdrawiania i odmładzania.

Działamy całościowo, począwszy od diagnozy wad postawy, przez odkwaszenie i oczyszczenie organizmu, po pobudzanie procesów samoleczenia. Stosowanie innowacyjnych terapii nie tylko wstrzymuje działanie czasu, ale i cofa jego uboczne efekty.

Pozbądź się blokad w Manor House

Goście Akademii Holistycznej młodnieją i pięknieją niczym po cudownym zastrzyku energii. Wszystkie stosowane u nas metody są naturalne i bezpieczne, są też naturalną alternatywą dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej - mówi Grażyna Wrona - prezes Manor House SPA i zarazem pomysłodawczyni Akademii „Alchemia Zdrowia”.

Jeśli połączyć działanie naturalnych terapii stosowanych w ramach Akademii „Alchemia Zdrowia”, które skutecznie odmładzają i przywracają naturalny wygląd i młodzieńczą kondycję, z magiczną atmosferą Manor House SPA, sprzyjającą głębokiemu relaksowi, jest to doskonałe miejsce także dla osób starających się o dziecko.

Aby „drzewo życia” zaowocowało, kobieta musi znaleźć w sobie energię, odblokować się i odstresować. Zwłaszcza terapia czaszkowo-krzyżowa skutecznie uwalnia od gromadzonych przez całe życie i zapisywanych w komórkach wzorców chorób fizycznych i psychicznych, doprowadza organizm do równowagi i uruchamia naturalne procesy samoleczenia.

„Piękne otoczenie dawnej, szlacheckiej rezydencji Odrowążów w Chlewiskach, bezpośrednia bliskość natury i kojące widoki, dźwięki i zapachy przyrody, jakie są nieodłączną częścią zabytkowego parku z unikatowymi pomnikami przyrody oraz silną koncentracją promieniowania energetycznego ziemi, mają swoją tajemniczą moc.

To wszystko sprawia, że chętnie nazywam Manor House SPA „ogrodem życia” – mówi psychoterapeuta i seksuolog Krzysztof Korona. Ekspert, który jest także superwizorem obsługi i terapeutów tego najlepszego w Polsce holistycznego SPA w Polsce, dodaje:

Pracą organizmu steruje mózg. Przyroda, ale także kontakt z naturalnymi, ciepłymi emocjami ludzi, których tu spotkamy, pobudzają naturalne siły organizmu do regeneracji. Tym należy tłumaczyć zjawisko przywracania u par starających się o dziecko zdolności organizmu do płodności. Stres może wyłączać funkcje prokreacji, autopsychoterapia potrafi je przywrócić.

Dzięki „Alchemii Zdrowia” Manor House SPA to już nie tylko urokliwy kompleks na urlop, to także idealne miejsce dla osób potrzebujących regeneracji po ciężkich chorobach czy intensywnym trybie życia, jaki wielu z nas teraz prowadzi.

Coraz częściej tęsknimy do harmonii, dążymy do celebrowania każdej dobrej chwili i chcemy oddychać pełną piersią, a silne miejsce mocy i dobroczynne holistyczne terapie mogą naładować nawet wycieńczony i zestresowany organizm, dając nowe siły i nadzieję na lepsze życie.

Medytacje z kamiennym kręgiem mocy

Urokliwy Manor House SPA, na co dzień hotel bez dzieci, to dawna rezydencja Odrowążów, pamiętająca czasy średniowieczne, otoczona czarownym, zabytkowym parkiem z niezwykłymi pomnikami przyrody.

Słowiańskie rytuały zdrowia w jedynej w Polsce, Witalnej Wiosce® SPA bazujące na sile pięciu żywiołów, przebywanie w Ogrodzie Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy i energetyczną Piramidą Horusa czy smaczna kuchnia z szeroką kartą dań wegańskich, są dopełnieniem wyjątkowej atmosfery silnego miejsca mocy z dobrymi energiami, których każdy z nas tak bardzo potrzebuje.

Manor House jest też bezkonkurencyjnym holistycznym SPA w naszym kraju z bogatą ofertą Studia Odnowy, gdzie z sukcesem wykorzystuje się lecznicze działanie żywiołu wody i naturalnej energii.

Wodne królestwo bezchlorowego basenu i Łaźni Rzymskich wraz rytualnymi kąpielami oraz zabiegami balneoterapii pozytywnie wpływa na cały organizm. Krystalicznie czysta, ożywiona woda Grandera stabilizowana jonami miedzi i srebra nie wywołuje alergii, a chroni i pielęgnuje skórę.

Wczytaj więcej
Nasze magazyny