Naturalny antybiotyk - oregano

Organiczny olejek z oregano jest jednym z najsilniejszych naturalnych antybiotyków.

06 maj 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Zdrowe zakupy

Dr Cass Ingram, specjalista medycyny naturalnej wspomina: - Kiedy chorowałem, to próbowałem wszystkich potencjalnych lekarstw, które przychodziły mi na myśl. Będąc na krawędzi skrajnej rozpaczy, próbowałem wszystkiego, co mi mogli polecić moi koledzy, przyjaciele i inni lekarze. Daremnie.

Punkt zwrotny tej zgubnej choroby nastąpił wtedy, gdy podszedłem do kredensu kuchennego, wyjąłem dzikie śródziemnomorskie oregano i inne zioła i zacząłem je jeść. Po dwuletnim okresie, gdy byłem śmiertelnie chory, a temperatura mojego ciała wynosiła 94,6°F (34,7°C) wiele zmian nastąpiło prawie natychmiast.

Niska temperatura ciała świadczyła o bardzo niewielkiej odporności lub zupełnym jej braku. W miarę jak moje zdrowie powracało, coraz bardziej utwierdzałem się w przekonaniu, że dzikie górskie oregano zasługuje na dalsze badania.

Zacząłem szukać olejku z dzikiego oregano i udało mi się zdobyć 8 litrów od mieszkańca górskiej wsi. Wtedy zdarzył się cud i wróciło mi zdrowie!

Ta niesamowita przyprawa przywróciła mnie do życia. Wiele pracy wymagało jeszcze ustalenie właściwego stopnia dozowania i sposobu przyrządzania do zastosowań zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, ale to była odpowiedź na moje problemy. To zadziałało!

Stworzenie unikatowej kompozycji Oil of Oregano Oreganol P73 wykazującej ogrom zdrowotnych właściwości, zajęło mi kilka lat. Wytworzenie go zabrało dodatkowo rok, a odkrycie jego właściwości jeszcze kolejny - mówi dr Ingram.

Olejek z oregano

Oil of Oregano Oreganol P73 zawiera wyciąg z dzikiego oregano w proporcji 1:1 oraz około 60-70% karwakrolu w wyciągu.

Nie każdy preparat zawierający oregano posiada tę moc.

W książce „Kurację znajdziesz w kredensie” dr Cass Ingram opisał bardzo specyficzny, leczniczy, podgatunek dzikiego górskiego oregano, rosnącego w basenie Morza Śródziemnego.

To jest naprawdę zadziwiająca roślina, rośnie wysoko w górach na skałach bogatych w wapń i inne ważne minerały. Ten rodzaj dzikiego oregano czerpie z gleby cały szereg substancji i tworzy wstępnie przetworzony wachlarz minerałów i około 50 innych korzystnie działających substancji.

Antyseptyczna siła olejku oregano jest ogromna. W przyrodzie niemal nic mu nie dorównuje!

Olejek z dzikiego oregano wiedzie prym wśród najsilniejszych i wszechstronnych naturalnych antyseptyków oraz pomaga w niwelowaniu praktycznie wszystkich skutków ubocznych wywołanych licznymi infekcjami.

Samoczynnie zabija/lub blokuje rozwój praktycznie wszystkich grzybów. Oregano niszczy wirusy i pasożyty. Ponadto zabija większość bakterii oraz hamuje ich rozwój. Jest to coś, czego nie udaje się osiągnąć antybiotykom na receptę. Według ostatnich badań (Uniwersytet Georgetown, 2004) olejek z oregano zabija nawet odporne na antybiotyki bakterie!

Dzikie oregano jest prawdziwą skarbnicą naturalnych minerałów w zasadzie mogących zastąpić, każdy inny produkt żywnościowy. Do głównych z nich należą: wapń, magnez, żelazo, fosfor, miedź, cynk, bor, potas oraz mangan. To ich zawartość sprawia, że jest jedną z najbogatszych roślin, będących źródłem śladowych ilości wszystkich dotąd poznanych minerałów.

Wczytaj więcej
Nasze magazyny